Słubice: 13 listopada 2019   |   Imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
reklama
reklama

Miejskie Święto Hanzy – koncertowa sobota (foto/wideo)

W drugi dzień Miejskiego Święta Hanzy pogoda dopisała. I nastroje również! Mieszkańcy Słubic i Frankfurtu tłumnie przyszli pod scenę pod Colpolem. A tu królowały taneczne rytmy. Zaczęło się imprezowo, od przebojów zespołu Power Play – i skończyło też, do zabawy zachęcał zespół Boys. A przed nimi zaśpiewali Margaret oraz LemON. Zobaczcie sami na naszej fotorelacji!

Hanza

Pierwszego dnia aura postraszyła deszczem, ale drugiego była niczym zamówiona. Ciepło, słonecznie, co zachęcało do przyjścia pod scenę i spędzenia wieczoru na dworze. Słubiczanie tłumnie przyszli się bawić się w rytmie tanecznych przebojów. Niejedna osoba w rytm ruszała nogami i nie tylko… do tańca zachęcali sami artyści.

Jako pierwszy pojawił się zespół Power Play. I już zrobiło się jeszcze bardziej gorąco! Nie tylko panie, ale i panowie podśpiewywali znane przeboje i ruszali się w ich rytmie.

Po nim na scenie wystąpiła Margaret. Na jej koncert czekali nie tylko słubiczanie, ale przyjechało do nas również wiele osób z odległych miejscowości. Jak choćby Honorata z Zielonej Góry, który mówiła nam, że specjalnie na ten dzień wzięła wolne, bo miała drugą zmianę. Jej ulubiona artystka zaśpiewała swoje największe przeboje. Gwiazda wieczoru w przerwach między kolejnymi utworami podkreślała, że występ sprawia jej wiele radości.

Po niej na scenie pojawił się LemON. Na niego również czekało wielu fanów, którzy przyjechali np. z Rzepina. – To dla mnie najciekawszy koncert dzisiejszego dnia, cieszę się, że mogę posłuchać ich na żywo. Niesamowity, pełen dobrej energii występ – mówił Maciek, rzepinianin.

LemON i Margaret, oprócz energetycznych koncertów, przekazali płyty (i werbel) wraz z autografami na aukcje dla Arka Karpowicza ze Słubic, który walczy ze śmiertelną chorobą. Ze sceny opowiedziały o tym Aleksandra Kołek i Marta Szymańska–Ptak z Fundacji Grupy Pomagamy, która prowadzi zbiórkę. Po szczegóły licytacji warto zajrzeć na facebookowy profil akcji - KLIKNIJ.Jak przystało na gospodarza, na scenie pojawił się również burmistrz Tomasz Ciszewicz. Cieszył się, że mieszkańcy dobrze się bawią. Podziękował również sponsorom, którzy w dużej mierze przyczynili się do organizacji święta.

A na zakończenie na słubickiej scenie wystąpiła gwiazda i klasyka gatunku, czyli zespół Boys. Zabawa trwała w najlepsze, zobaczcie sami! Na scenie Boys, a pod sceną jeden wielki taneczny parkiet! Niestety, po zabawie został spory… bałagan i mnóstwo śmieci, co pokazał filmik przesłany nam kilka godzin później przez czujnego czytelnika.A jak było wczoraj – zobaczcie sami. Tak się bawiliście! A kogo chcielibyście zobaczyć na scenie za rok? Piszcie w komentarzach!

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama