Słubice: 17 listopada 2018   |   Imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
reklama
reklama

Orkiestra Grandioso ponownie wystąpi w Słubicach

Pamiętacie orkiestrę Grandioso z Radomia, która odwiedziła Słubice w zeszłym roku? Artyści dali wtedy zapierający dech w piersiach pokaz musztry paradnej. 28 czerwca znowu zobaczymy ich w naszym mieście!

Koncert Grandioso

Radomska Młodzieżowa Orkiestra Dęta Grandioso pod dyrekcją Dariusza Krajewskiego ponownie przyjechała do Słubic na warsztaty muzyczne. Tutaj szlifują umiejętności, które przydadzą im się w zbliżających się mistrzostwach Europy orkiestr w Rastede (Niemcy) oraz koncertach zaplanowanych z okazji 40-lecia istnienia.

Także mieszkańcy Słubic będą mieli okazję zobaczyć ich występ, i to za darmo! Początek zaplanowano o godz. 18.30 na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej. Najpierw odbędzie się koncert muzyczny, a około 45 minut później pokaz musztry paradnej i parady marszowej na płycie boiska.

W programie koncertu m.in. Extreme Beethoven (Johan de Meij) oraz Ułańska Fantazja (Maciej Małecki). Całość poprowadzi Agnieszka Szarpak, z batutą zobaczymy Dariusza Krajewskiego, a tamburmajorką orkiestry będzie Julia Rogala.

Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych, ale zachęcamy do wsparcia orkiestry finansowym datkiem. Podczas koncertu będą sprzedawane dobrowolne cegiełki na rzecz działalności orkiestry Grandioso oraz zakup instrumentów.

Tak było rok temu.Termin: 28.06.2018, godz. 18:30. Miejsce: stadion SOSiR, ul. Sportowa 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama