Słubice: 22 lutego 2019   |   Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
reklama
reklama

Jowita Świtońska z nowym przebojem "A kysz!" (wideo)

Pamiętacie Jowitę Świtońską, śpiewającą słubiczankę? Pierwszą piosenkę nagrała przez Bożym Narodzeniem, teraz przyszedł czas na drugą, już w bardziej wakacyjnym klimacie. Przyznaje, że przy teledysku zaszalała… A Wam jak się podoba?

jowita switonska

W grudniu zeszłego roku w eterze kilku stacji radiowych można było usłyszeć nowy głos. Pochodząca ze Słubic Jowita Świtońska nagrała swoją debiutancką piosenkę pt. „Chcę, nie chcę Cię”. W Internecie obejrzało go ponad 30 tys. osób, większość z tych, którzy pozostawili komentarze napisała, że piosenka wpadła im w ucho. Spotkaliśmy się wtedy z artystką i rozmawialiśmy o jej muzycznej pasji i okolicznościach powstania tamtej kompozycji.

Pół roku po pierwszej, przyszedł czas na drugą! – Ten utwór jest kontrastem do pierwszego. Badam inne brzmienia muzyczne, bawię się nimi – mówi Jowita Świtońska o utworze pt. „A kysz!”. Artystka zaznacza, że jest to jej oczyszczenie i rozładowanie emocjonalne. Już podczas pierwszej rozmowy z naszym portalem podkreślała, że jej zdaniem jest bardzo ważne, żeby muzyka przekazywała szczere emocje.

Do tej piosenki, podobnie jak do poprzedniej, nagrała teledysk. - Dawno się tak świetnie nie bawiłam jak przy produkcji tej piosenki. To była niezła impreza! Wyszalałam się na maksa i w końcu mogłam odsłonić siebie z nieco innej strony – mówi artystka.

Utwór pt. „A kysz!” prezentujemy poniżej. Jak wam się podoba? Czekamy na wasze opinie.

LINK BEZPOŚREDNI

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama