Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Pokaż swój artystyczny „Nietakt” na UNITHEI

Festiwal teatralny UNITHEA w tym roku odbędzie się już po raz 21. Jednym z jego zadań jest promocja regionalnych artystów. Dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą pokazać światu swoją twórczość.

unithea_01

UNITHEA to polsko-niemiecki festiwal organizowany corocznie od 1997 roku. Jest jednym z flagowych przykładów dobrej współpracy transgranicznej pomiędzy Słubicami i Frankfurtem nad Odrą. Jak podkreślają sami uczestnicy, wzbogaca kulturowo oba miasta i wnosi do życia mieszkańców odrobinę sztuki w nietypowym wymiarze.

Za projekt, organizację oraz realizację artystycznych zadań odpowiedzialni są wyłącznie studenci. Promują regionalnych artystów, którzy wspólnie z przyjezdnymi kolegami po fachu starają się pokazać, jaki potencjał może drzemać w kulturze.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-10 czerwca, a jej dość dwuznacznie brzmiące hasło to „Nietakt”. I jak zawsze organizatorzy szukają nowych, szczególnie lokalnych talentów.

- Masz pomysł na działania artystyczne: graffiti, wiersz, fotografię, prezentację? Weź udział i przedstaw go podczas festiwalu – zachęcają.

Chętni mogą zgłaszać się drogą emailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Czas na zgłoszenia mija 4 kwietnia.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama