Słubice: 20 stycznia 2019   |   Imieniny: Fabian, Sebastian
reklama
reklama

Pokaż swój artystyczny „Nietakt” na UNITHEI

Festiwal teatralny UNITHEA w tym roku odbędzie się już po raz 21. Jednym z jego zadań jest promocja regionalnych artystów. Dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą pokazać światu swoją twórczość.

unithea_01

UNITHEA to polsko-niemiecki festiwal organizowany corocznie od 1997 roku. Jest jednym z flagowych przykładów dobrej współpracy transgranicznej pomiędzy Słubicami i Frankfurtem nad Odrą. Jak podkreślają sami uczestnicy, wzbogaca kulturowo oba miasta i wnosi do życia mieszkańców odrobinę sztuki w nietypowym wymiarze.

Za projekt, organizację oraz realizację artystycznych zadań odpowiedzialni są wyłącznie studenci. Promują regionalnych artystów, którzy wspólnie z przyjezdnymi kolegami po fachu starają się pokazać, jaki potencjał może drzemać w kulturze.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-10 czerwca, a jej dość dwuznacznie brzmiące hasło to „Nietakt”. I jak zawsze organizatorzy szukają nowych, szczególnie lokalnych talentów.

- Masz pomysł na działania artystyczne: graffiti, wiersz, fotografię, prezentację? Weź udział i przedstaw go podczas festiwalu – zachęcają.

Chętni mogą zgłaszać się drogą emailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Czas na zgłoszenia mija 4 kwietnia.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama