Słubice: 13 grudnia 2018   |   Imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
reklama
reklama

Dziś kolejna scena konesera – mamy dla Was bilety!

Na początku stycznia zapraszaliśmy was na kolejną odsłonę sceny konesera. Tym razem na scenie zobaczymy dwóch świetnych jazzmanów - Piotra Schmidta i Wojciecha Niedzielę. Koncert już dziś, a my mamy dla Was biletowy konkurs.

scena konesera_2

Przypomnijmy, scena konesera to nowy cykl koncertów przygotowany przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. To propozycja dla tych, którzy cenią nieco ambitniejszy rodzaj muzyki, niż te znane z dyskotekowych klubów czy popularnych stacji radiowych.

Podczas drugiego koncertu, który odbędzie się 25 stycznia, na trąbce zagra znakomity muzyk młodego pokolenia Piotr Schmidt, a na pianinie doświadczony mistrz jazzowej pianistyki Wojciech Niedziela.

Więcej o obu artystach znajdziecie w naszej poprzedniej publikacji, a dziś mamy dla was konkurs przygotowany we współpracy ze Słubickim Miejskim Ośrodkiem Kultury. Do rozdania jest jedno podwójne zaproszenie. Zasady są bardzo proste.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • login z portalu,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila wpisać "jazz".
Adres email, z którego wysyłane jest zgłoszenie, musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Zasada - kto pierwszy, ten lepszy. Wyniki podamy od razu!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama