Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama

Dziś kolejna scena konesera – mamy dla Was bilety!

Na początku stycznia zapraszaliśmy was na kolejną odsłonę sceny konesera. Tym razem na scenie zobaczymy dwóch świetnych jazzmanów - Piotra Schmidta i Wojciecha Niedzielę. Koncert już dziś, a my mamy dla Was biletowy konkurs.

scena konesera_2

Przypomnijmy, scena konesera to nowy cykl koncertów przygotowany przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. To propozycja dla tych, którzy cenią nieco ambitniejszy rodzaj muzyki, niż te znane z dyskotekowych klubów czy popularnych stacji radiowych.

Podczas drugiego koncertu, który odbędzie się 25 stycznia, na trąbce zagra znakomity muzyk młodego pokolenia Piotr Schmidt, a na pianinie doświadczony mistrz jazzowej pianistyki Wojciech Niedziela.

Więcej o obu artystach znajdziecie w naszej poprzedniej publikacji, a dziś mamy dla was konkurs przygotowany we współpracy ze Słubickim Miejskim Ośrodkiem Kultury. Do rozdania jest jedno podwójne zaproszenie. Zasady są bardzo proste.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • login z portalu,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila wpisać "jazz".
Adres email, z którego wysyłane jest zgłoszenie, musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Zasada - kto pierwszy, ten lepszy. Wyniki podamy od razu!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama