Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Dwa Michały rozbawią słubiczan

Komu trzeba poprawić nastrój? Klub Prowincja ma propozycję, ale tylko dla pełnoletnich – humor na żywo, prosto ze sceny, w wykonaniu dwóch komików znanych z występów na rożnych scenach i w programach telewizyjnych.

dwa michaly

Scena w Prowincji chętnie gości nie tylko muzyków, ale również artystów nieco innego sortu, czyli na przykład komików. A dokładniej mówiąc standuperów, bo właśnie ten gatunek zabawnego monologu jest coraz bardziej popularny. W standupie, podobnie jak w kabarecie, celem artystów jest rozśmieszenie publiczności. Ale inaczej niż w przypadku skeczu kabaretowego nie mają do dyspozycji scenografii czy muzyki, a jedynie siebie. I bardzo cenią sobie kontakt z publicznością.

A kogo tym razem będzie można zobaczyć i usłyszeć w Prowincji? 16 lutego słubiczan będą rozśmieszać Michał Leja i Michał Kutek.

Pierwszy z nich ma za sobą już wiele sukcesów. Jest gospodarzem programu "Michał Leja Show", współtworzył "Wszyscy na jednego. Roast ‘Diablo’ Włodarczyka" emitowanego w telewizji TVN. Występował w znanych programach, np. u Kuby Wojewódzkiego, w "Comedy Club" na Comedy Central i w "Tylko dla dorosłych" w TVP2. Jego specjalny, 40 minutowy występ, można też zobaczyć na Netflixie.

Michał Kutek z wykształcenia jest prawnikiem i wbrew woli rodziców, wciąż coraz silniej angażuje się w stand-up. Charakteryzuje go inteligentny humor. Nie należy do tych, co biegają po scenie, by rozbawić innych. Jest współtwórcą duetu „Kopanie leżącego stand-up” i aktywnie działa na poznańskiej scenie.

Uwaga! Na występ komików nie mają wstępu osoby niepełnoletnie - ich żarty są przeznaczone tylko dla widzów powyżej 18 roku życia.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu występu można kupić w Prowincji lub przez stronę: biletyna.pl.

Termin: 16.02.2018, godz. 20:30 Miejsce: Klub Prowincja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama