Słubice: 21 marca 2019   |   Imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
reklama
reklama

Przed nami kolejna edycja Pub Quizu

Dobra (a może świetna?) wiadomość dla wszystkich fanów spotkań z Pub Quizem i szalonym prowadzącym. Już 26 stycznia rusza kolejna edycja tej zabawy. Są chętni?

pubquiz15 2017_002

Przypomnijmy, pierwsze 6 edycji Pub Quizu odbywało się w klubokawiarni ,,Biała-Czarna”, a po zamknięciu lokalu rozgrywki przeniosły się do Prowincji, gdzie zadomowiły się na dobre. I to właśnie tu drużyny będą rywalizować już po raz trzeci.

Kolejny sezon zabawy rozpocznie się 26 stycznia o godzinie 20:00. Jak zapowiadają organizatorzy, aby hucznie rozpocząć 9 edycję, po wspólnym quizowaniu odbędzie się małe after party przy dobrej muzyce.

- Myślę, że osoby które już quizy znają, mogą szczerze zabawę polecić. Osoby które jeszcze z nami nie grały mają najlepszą okazję by poczuć tę wyjątkową atmosferę - zachęca do zabawy Arkadiusz Tomczyk, prowadzący quiz.

Jakie są zasady udziału? Stali bywalcy znają je doskonale. Ekipa zgłaszająca się do udziału w grze musi liczyć minimum 2 osoby. Każdy zrzuca się po 5 zł na nagrodę główną. Prowadzący – jeden jedyny i niewymienialny – zadaje 50 pytań. Nie wolno korzystać z pomocy, np. z telefonów. W każdym quizie nagradzane są 3 najlepsze drużyny – ta najlepsza zabiera kasę pobraną przed quizem.Jak się zapisać? Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem:
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama