Słubice: 19 października 2018   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama
reklama

Anielska niedziela w Hotelu Horda (foto)

Jak co roku przed świętami, dobre anioły czekały na swoich nowych właścicieli w Hotelu Horda. Były te mniejsze, większe, poważne i uśmiechnięte. I nie tylko anioły, ale również różne inne własnoręcznie i od serca przygotowane figurki i przedmioty. Idealne na prezenty dla najbliższych.

Spotkanie z aniołami

Podobno każdy z nas ma anioła stróża, ale kilku więcej w domu nie zaszkodzi – zwłaszcza tak niepowtarzalnych jak te przygotowane przez podopiecznych i pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Górzycy. Przez kilka miesięcy wspólnie szykowali anielską armię – i nie tylko.

Stworzyli również inne przedmioty czy figurki, jak rybki, kotki, świeczniki, sowy… Wszystkie wykonane ręcznie, czyli jedyne w swoim rodzaju. Dlatego właśnie każdy, kto szukał wyjątkowego prezentu, miał okazję go znaleźć w minioną niedzielę w Hotelu Horda. To tu odbył się nietypowy kiermasz.

Edyta Danicka, kierownik OPS w Górzycy przyznaje, że kiermasz, jak co roku, cieszył się dużym zainteresowaniem. Nie jest jeszcze znana kwota, którą udało się zebrać dzięki aniołom (podamy ją wkrótce), ale już są plany, co do jej przeznaczenia.

- Część dochodu na pewno przeznaczymy na świetlicę dla dzieci, która właśnie powstaje przy naszym ośrodku – wyjaśnia E. Danicka.

Hotel Horda w Słubicach tradycyjnie stanął na wysokości zadania i zadbał o niepowtarzalną atmosferę. Na gości czekały kawa i ciasto, była też okazja do degustacji markowego wina. W tej atmosferze, z tyloma aniołami, można było poczuć się… trochę jak w niebie.

Zapraszamy do fotorelacji, którą przygotowała dla naszej redakcji Anna Gibała-Łazdowska.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama