Słubice: 23 października 2017   |   Imieniny: Marty, Marcina, Rafała
Słubice24.pl Wiadomości Kultura We Frankfurcie pokażą polskiego "Czerwonego pająka"
reklama
reklama

We Frankfurcie pokażą polskiego "Czerwonego pająka"

W Berlinie trwa Festiwal FilmPOLSKA, prezentujący polską kinematografię w Niemczech. W ramach festiwalu na Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie odbędzie się pokaz polskiego filmu „Czerwony pająk” z 2015 roku.

Festiwal FilmPOLSKA to wydarzenie organizowane przez Instytut Polski w Berlinie. Składają się na niego pokazy około stu polskich filmów fabularnych, krótkometrażowych, dokumentalnych, eksperymentalnych, animowanych, szkolnych i archiwalnych.

Jeden z filmów prezentowanych w ramach festiwalu będzie można obejrzeć 8 maja we Frankfurcie. Pokaz zaplanowano w uniwersyteckim budynku „Gräfin-Dönhoff-Gebäude” o godzinie 19.30.  Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Kleines Kino Frankfurt (Oder).„Czerwony pająk” to polski film kryminalny z 2015 roku, w reżyserii Marcina Koszałki. Opowiada historię seryjnego mordercy z czasów PRL, który polował na swoje ofiary w latach 60-tych XX wieku. Film będzie wyświetlony w polskiej wersji językowej z niemieckimi napisami.

Bilety wstępu w cenie 5 euro (normalny) i 3 euro (ulgowy- studenci, emeryci, osoby niepełnosprawne i bezrobotne) będzie można nabyć przed seansem.

Termin: 08.05.2017, godz. 19.30. Miejsce: Uniwersytet Viadrina, Frankfurt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy kostka brukowa na terenie parku przy placu Wolności to dobry pomysł?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama