Słubice: 21 kwietnia 2018   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

We Frankfurcie pokażą polskiego "Czerwonego pająka"

W Berlinie trwa Festiwal FilmPOLSKA, prezentujący polską kinematografię w Niemczech. W ramach festiwalu na Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie odbędzie się pokaz polskiego filmu „Czerwony pająk” z 2015 roku.

Festiwal FilmPOLSKA to wydarzenie organizowane przez Instytut Polski w Berlinie. Składają się na niego pokazy około stu polskich filmów fabularnych, krótkometrażowych, dokumentalnych, eksperymentalnych, animowanych, szkolnych i archiwalnych.

Jeden z filmów prezentowanych w ramach festiwalu będzie można obejrzeć 8 maja we Frankfurcie. Pokaz zaplanowano w uniwersyteckim budynku „Gräfin-Dönhoff-Gebäude” o godzinie 19.30.  Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Kleines Kino Frankfurt (Oder).„Czerwony pająk” to polski film kryminalny z 2015 roku, w reżyserii Marcina Koszałki. Opowiada historię seryjnego mordercy z czasów PRL, który polował na swoje ofiary w latach 60-tych XX wieku. Film będzie wyświetlony w polskiej wersji językowej z niemieckimi napisami.

Bilety wstępu w cenie 5 euro (normalny) i 3 euro (ulgowy- studenci, emeryci, osoby niepełnosprawne i bezrobotne) będzie można nabyć przed seansem.

Termin: 08.05.2017, godz. 19.30. Miejsce: Uniwersytet Viadrina, Frankfurt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama