Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Prace Tomasza Fedyszyna coraz popularniejsze - możesz mieć je w swoim domu
reklama
reklama

Prace Tomasza Fedyszyna coraz popularniejsze - możesz mieć je w swoim domu

Do pierwszych dni kwietnia mogliśmy podziwiać w Galerii Małej prace malarskie Tomasza Fedyszyna. Dla fanów talentu słubickiego artysty mamy dobrą wiadomość. Każda zainteresowana osoba może prezentowane obrazy nabyć na własność.

fedyszyn oczy

Wernisaż wystawy zatytułowanej "Namaluj mi czerwone oczy" odbył się 16 marca. Na kilka tygodni ściany Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury ozdobiło kilkanaście akrylowych obrazów przygotowanych przez malarza specjalnie na tę okazję.

Jakie to prace? Tak mówi o nich sam artysta, którego odwiedziliśmy w jego pracowni.Tworząc swój najnowszy cykl Tomasz Fedyszyn skupiał się przede wszystkim na zestawieniu geometrycznych form oraz tzw. malarstwa gestu, które razem potrafią bardzo sugestywnie oddziaływać na wyobraźnię. Nic więc dziwnego, że widzom odwiedzającym wystawę trudno było przejść obojętnie wobec owoców jego twórczości.

To w prosty sposób przełożyło się na zainteresowanie konkretnymi obrazami. Jeszcze w trakcie wystawy zaskoczony artysta dostał kilka propozycji sprzedaży swoich prac. W kolejce czekają następne, a chętnych nie brakuje. Próbkę jego talentu można obejrzeć na www.behance.net.

Jeśli jesteś zainteresowany/-na obrazami Tomasza Fedyszyna, zgłoś się do kuratora Galerii Okno Anny Panek-Kusz. Tel. 95 758 28 32 / email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama