Słubice: 26 kwietnia 2018   |   Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
reklama
reklama

Miłośnicy planszówek zapraszają do wspólnej gry

Klub Gier Planszowych, o którym pisaliśmy na początku września, nabiera rozpędu. Do bogatej, klubowej kolekcji dołączyły kolejne planszówki a spotkania odbywają się już raz w tygodniu.

gry planszowe

Zestaw gier jakim dysponują klubowicze powiększył się w ostatnim czasie o kolejne ciekawe tytuły. Są to m.in. "Dawno dawno temu", "Tajniacy", "Splendor", "Cold Express", "Potwory w Nowym Jorku" czy "Takenoko".

Dlaczego warto grać w gry planszowe? To rozrywka nie tylko rozwija umysł i poprawia koncentrację, ale przynosi dużo frajdy i pozwala zawierać nowe znajomości. Do wspólnej zabawy członkowie klubu zapraszają każdego w wieku od 10 do 110 roku życia.

- Nie ważne czy kiedykolwiek grałeś w jakąś grę oferowaną przez Klub Gier Planszowych. Nasz instruktor wytłumaczy Ci zasady każdej gry. Mamy wiele różnych gier, z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Przyjdź i przekonaj się sam - zachęcają organizatorzy.

Pasjonaci gier planszowych spotykają się w każdy poniedziałek w godz. 17-19 w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Na spotkanie można też przynieść własną grę i zaprosić pozostałych do wspólnego grania.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama