Słubice: 29 marca 2017   |   Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
reklama
reklama

Miłośnicy planszówek zapraszają do wspólnej gry

Klub Gier Planszowych, o którym pisaliśmy na początku września, nabiera rozpędu. Do bogatej, klubowej kolekcji dołączyły kolejne planszówki a spotkania odbywają się już raz w tygodniu.

gry planszowe

Zestaw gier jakim dysponują klubowicze powiększył się w ostatnim czasie o kolejne ciekawe tytuły. Są to m.in. "Dawno dawno temu", "Tajniacy", "Splendor", "Cold Express", "Potwory w Nowym Jorku" czy "Takenoko".

Dlaczego warto grać w gry planszowe? To rozrywka nie tylko rozwija umysł i poprawia koncentrację, ale przynosi dużo frajdy i pozwala zawierać nowe znajomości. Do wspólnej zabawy członkowie klubu zapraszają każdego w wieku od 10 do 110 roku życia.

- Nie ważne czy kiedykolwiek grałeś w jakąś grę oferowaną przez Klub Gier Planszowych. Nasz instruktor wytłumaczy Ci zasady każdej gry. Mamy wiele różnych gier, z pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Przyjdź i przekonaj się sam - zachęcają organizatorzy.

Pasjonaci gier planszowych spotykają się w każdy poniedziałek w godz. 17-19 w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Na spotkanie można też przynieść własną grę i zaprosić pozostałych do wspólnego grania.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę Wieży Kleista w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama