Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Unijne fundusze w Słubicach

10 stycznia będzie można poznać bliżej fundusze europejskie. W Urzędzie Miejskim w Słubicach odbędzie się spotkanie informacyjne na temat środków unijnych. To szansa na indywidualne konsultacje ze specjalistą do spraw funduszy europejskich dla wszystkich mieszkańców gminy.

konsultantka LPI
Eksperci opowiedzą o funduszach (fot. archiwum)

Uczestnicy będą mogli uzyskać informacje na temat środków unijnych m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój, bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne. Na miejscu dostępne będą bezpłatne materiały informacyjne.

Organizatorem spotkania jest Lokalny Punkty Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., który działa przy Urzędzie Marszałkowskiem Województwa Lubuskiego. Unijni eksperci będa czekać na Was 10 stycznia w godzinach 10-13 w Urzędzie Miejskim w Słubicach przy ul. Akademickiej 1.

Szczegółowe informacje:
  • LPI Gorzów Wlkp.
  • ul. Władysława Sikorskiego 107, pokój nr 115
  • tel. 95 739 0378
  • e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama