Słubice: 16 grudnia 2019   |   Imieniny: Albina, Zdzisław
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Młodzi będą decydować o swojej przyszłości – przed nimi X Targi Edukacji i Pracy
reklama
reklama

Młodzi będą decydować o swojej przyszłości – przed nimi X Targi Edukacji i Pracy

Jubileuszowe X Targi Edukacji i Pracy pt. „EDUKACJA-PRACA-KARIERA bez granic” odbędą się tradycyjnie w Collegium Polonicum. Na przyszłych absolwentów oraz osoby szukające pracy czekać będzie ok. 50 wystawców z Polski i Niemiec.

Targi Edukacji i Pracy

Organizatorami tegorocznych targów są Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu/Collegium Polonicum w Słubicach, Starostwo Powiatowe w Słubicach, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Gorzowie Wlkp., Fundacja Dobro Kultury, IB Internationaler Bund oraz Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

Targi są skierowane przede wszystkim do młodych osób kończących naukę, studentów, absolwentów planujących dalsze kształcenie, czy osób dopiero wchodzących na rynek pracy. Z propozycji spotkania z wystawcami skorzystać mogą również ci, którzy szukają pracy.

Najważniejszym elementem targów jest przybliżenie kierunków kształcenia zawodów poszukiwanych na rynku pracy oraz prezentacja ofert pracodawców z Polski i Niemiec. W trakcie wydarzenia będzie okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami uczelni wyższych, doradcami zawodowymi oraz przedstawicielami firm. Swoją obecność zapowiedziało ponad 50 wystawców.

Targi Edukacji i Pracy

Jak co roku, w ramach targów odbywać się będą również warsztaty związane m.in. z rozwojem osobistym, wolontariatem i przedsiębiorczością. Swoją propozycję dla młodszych kolegów przygotowali również uczniowie Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego.

Wstęp na targi jest wolny.

Termin: 13.11.2019, godz. 9.30-13.30. Miejsce: Collegium Polonicum.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama