Słubice: 25 stycznia 2020   |   Imieniny: Tatiana, Paweł, Miłosz
reklama
reklama

Wypadek pod Uradem. Samochód zderzył się z krowami

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór. Na drodze krajowe nr 29 niedaleko Uradu auto osobowe zderzyło się z przechodzącymi drogą krowami. Kierowca trafił do szpitala.

OSP krowy
Auto zderzyło się ze stadem krów (fot. OSP Cybinka)

O zdarzeniu dali nam znać internauci, którzy na bieżąco informowali naszą redakcję o zablokowanej drodze i koniecznych objazdach.

Zgłoszenie o wypadku dotarło do służb ratowniczych około godz. 18. Na miejsce udały się straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Jak wynika z ich relacji, osobowy Hyundai zderzył się z przebiegającym przez jezdnię stadem krów.

- Kierujący pojazdem został poszkodowany. Przetransportowano go do szpitala w Słubicach na szczegółowe badania – poinformowali strażacy z OSP Cybinka. Na razie nie wiadomo w jakim stanie jest mężczyzna. Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

OSP krowy2
Auto zostało doszczędnie rozbite (fot. OSP Cybinka)

Droga przez kilka godzin była zablokowana, tworzyły się korki. Obecnie ruch już przywrócono.

Internauci poinformowali nas, że to nie pierwsze tego typu zdarzenie w tym rejonie, a wypadki z udziałem krów zdarzały się już w przeszłości. Okoliczni mieszkańcy są zaniepokojeni tym faktem i liczą, że policja zajmie się sprawą. Do tematu będziemy wracać.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama