Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Biblioteka może wygrać książki i pufy - potrzebne są głosy internautów!
reklama

Biblioteka może wygrać książki i pufy - potrzebne są głosy internautów!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach bierze udział w akcji „Kinder mleczna kanapka – przerwa na wspólne czytanie”. Ma szanse wygrać książki i pufy, ale potrzebuje do tego głosów internautów.

jak nie_czytam_to_czytam_046

Słubicka biblioteka ma apetyt na więcej książek i puf, na których można wygodnie usiąść, żeby poczytać. W ogólnopolskiej akcji „Kinder mleczna kanapka – przerwa na wspólne czytanie” 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów, otrzyma atrakcyjne nagrody.

Co dokładnie? Aż 50 z nich dostanie 5000 zł na zakup książek, a kolejnych 250 zostanie nagrodzonych książkami za 300 zł. Dodatkowo 300 bibliotek dostanie po 2 pufy, dzięki którym będą mogły urządzić u siebie wygodny kącik do wspólnego czytania.

Czy w tym gronie znajdzie się słubicka biblioteka? Wszystko zależy od tego, ile głosów uda się jej zebrać! Głosowanie w internecie już ruszyło i potrwa do 4 listopada.

Każdy może codziennie oddać jeden głos pod adresem: www.kinder.com. Na stronie w polu do wyszukiwania bibliotek należy wpisać „Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach” albo wstukać nasz kod pocztowy (69-100).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama