Słubice: 24 stycznia 2020   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Rozpoczyna się nowy semestr na VHS we Frankfurcie

volkshochschule frankfurt 1

VHS we Frankfurcie nad Odrą znana jest pośród mieszkańców polskiej części pogranicza przede wszystkim ze względu na cieszące się niezmienną popularnością kursy języka niemieckiego. Także w bieżącym semestrze rozpoczynającym się od września osoby zainteresowane znajdą w ofercie tej instytucji kursy języka niemieckiego na wszystkich stopniach zaawansowania, od A1 dla całkowicie początkujących do C1/C2 dla osób posiadających znajomość języka na poziomie zbliżonym do rodzimego użytkownika. Kursy języka niemieckiego odbywają dwa razy w tygodniu w godzinach wieczornych lub w soboty przed południem, natomiast w okresie ferii jako kursy intensywne codziennie przez dwa tygodnie.

Po ukończeniu kursu istnieje na miejscu także możliwość przystąpienia do dodatkowego egzaminu i zdobycia certyfikatów językowych z języka niemieckiego Instytutu Goethego lub telc gGmbH dla wszystkich stopni zaawansowania. Ponadto w ofercie VHS znajduje się wiele innych języków obcych, m. in. angielski, hiszpański, włoski, francuski i w bieżącym semestrze także Esperanto.

Część z całej oferty VHS obejmującej ponad 650 kursów z sześciu działów programowych (społeczeństwo i środowisko, kultura i plastyka, zdrowie i sport, kariera zawodowa i it, języki obce oraz edukacja podstawowa) i odbywających się formie seminariów, prelekcji, wycieczek i warsztatów prowadzona jest przez lektorów i instruktorów mówiących w języku niemieckim i polskim. Uczestnictwo w nich nie wymaga znajomości języka niemieckiego. Wybrane propozycje z tej kategorii można znaleźć na stronach internetowych VHS w języku polskim.

VHS „mówi po polsku”. W razie pytań odnośnie oferty i zgłoszeń pomocą służy polskojęzyczny pracownik VHS.

Oferta kursów języka niemieckiego na semestr jesienny 2019

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama