Słubice: 23 października 2019   |   Imieniny: Marty, Marcina, Rafała
reklama
reklama

Śmietnikowe graffiti na ulicach Słubic (foto)

Panowie z Art Garage zafundowali słubiczanom kolejną akcję artystyczną. Tym razem postanowili upiększyć… śmietniki! Do tej pory szare i brudne, teraz zwracają uwagę niecodziennym wyglądem. Zobaczcie końcowy efekt.

Art Garage

Artyści ze stowarzyszenia Art. Garage, choć działają niespełna rok, dali się już poznać z kilku spektakularnych akcji, które cieszyły się dużą popularnością wśród mieszkańców. Warto tu wspomnieć choćby słynny napis „I love Słubice’ na odrzańskiej plaży czy plakat z Jurkiem Owsiakiem na murach dawnego kina Piast.

Teraz przyszła kolej na… śmietniki. Na pomysł ich przyozdobienia wpadli sami, pieniądze na farby mieli z dotacji przyznanej ich organizacji przez gminę Słubice. Cała akcja powstała właśnie pod szyldem naszego samorządu, stąd m.in. logo dwumiasta na śmietnikach.

Jeśli efekt przypadnie do gustu opinii publicznej, to artyści zapowiadają, że pomalują jeszcze 10-15 śmietników. W planach są też większe ściany. Jak sami tłumaczą, przez sztukę chcą pobudzać lokalny patriotyzm.

Poniżej zdjęcia, które otrzymaliśmy od członków stowarzyszenia. Dajcie znać w komentarzach, jak wam podoba się taka forma upiększania naszego miasta.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama