Słubice: 29 stycznia 2020   |   Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
reklama
reklama

Pokaz fajerwerków na moście (foto/wideo)

Muzyka to nie wszystko, co czekało na mieszkańców Słubic i Frankfurtu w pierwszy wieczór Miejskiego Święta Hanzy! Nie było co za wcześnie wracać do domu! Jego zwieńczeniem był pokaz fajerwerków. Kolory, muzyka, jednym słowem - wow!

Pokaz fajerwerków

Choć pokaz fajerwerków tradycyjnie uświetnia pierwszą noc Miejskiego Święta Hanzy, w tym roku dla dwóch osób był bardzo wyjątkowy. Po raz pierwszy w historii tego święta fajerwerki odpaliły osoby wyłonione w konkursie przygotowanym przez organizatorów.

O północy, przy dźwiękach muzyki kolory wystrzeliły w górę! Feeria wybuchów, barw, dźwięków… Na moście, z którego wiele osób podziwiało pokaz, dało się słyszeć okrzyki zachwytu.

Oglądający zgodnie podkreślali, że opłacało się być na moście o północy, żeby zobaczyć ten wybuchowy spektakl. – Dali czadu! To było coś pięknego! – ocenił show jeden z widzów w rozmowie z naszym reporterem. Wielu zwracało też uwagę, na dobrą synchronizację pokazu z muzyką.

Ale nie brakowało tez głosów krytycznych, szczególnie ze strony tych, którzy martwili się o zwierzęta. - Słyszałam huki w Starych Biskupicach nawet. Biedne zwierzaki – komentowała jedna z internautek na naszym profilu na Facebooku.

Byliście? My również! Zobaczcie, co udało nam się uwiecznić redakcyjnym obiektywem. 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze gminy powinny umożliwić powiatowi sprzedaż terenów szkolnych pod budownictwo?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama