Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama

WOŚP zaopatrzył szpital w fotele dla rodziców

Na oddział pediatryczny słubickiego szpitala trafiły kolejne prezenty od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem szczególnie ucieszą się z nich rodzice, którym przyjdzie spędzić czas z dzieckiem na oddziale. To rozkładane fotele.

fotele wosp_bg

Fotele z logo WOŚP trafiły na oddział pediatryczny 28 maja. To efekt akcji orkiestry, która nosi nazwę „Leczyć z miłością”. Została ona zapoczątkowana przez sytuację, która dotknęła rodzinę w jednym ze szpitali w Jeleniej Górze.

Pani Anita spała na podłodze pod łóżeczkiem swojego 1,5 rocznego syna, a jej mąż zamieścił zdjęcie w jednym z portali społecznościowych. Od tego czasu orkiestra pod wodzą Jerzego Owsiaka systematycznie kupuje specjalne fotele i przekazuje je kolejnym szpitalom.

Fotele są wykonane z wodoodpornego, specjalnego materiału, który ułatwia dezynfekcję. W ciągu dnia służą do siedzenia, a w nocy do spania.

- Podarowane fotele są już dostępne dla rodziców i dumnie wypełniają swoją misję – informuje personel słubickiego szpitala. I dziękuje fundacji za pomoc - tym bardziej, że jest ona odpowiedzią na rzeczywistą potrzebę, która istniała w naszym szpitalu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama