Słubice: 15 grudnia 2019   |   Imieniny: Nina, Celina, Walerian
reklama
reklama

Real Tobacco zaprasza na wielkanocne zakupy

Wielkanoc zbliża się dużymi krokami - to już ostatni dzwonek, aby zaopatrzyć się w przysmaki, które ubogacą świąteczny stół. Czekoladowe jajka, figurki, bombonierki, kosze prezentowe, a przede wszystkim oryginalna, belgijska czekolada marki Côte d'Or – to wszystko czeka w sklepie Real Tobacco.

Real Tobacco

Na sklepowych półkach znajdziemy tak uwielbiane przez dzieci czekoladowe figurki i jajka o różnych smakach, pakowane w firmowe, ozdobne pudełka. Są też elegancko prezentujące się bombonierki, a hitem ostatnich dni są kosze prezentowe. Szczególnym powodzeniem cieszą trufle, wafle belgijskie i muszelki.

Tak szeroki asortyment, to często problem z odpowiednim wyborem, dlatego w Real Tobacco można spróbować każdego produktu przed jego zakupem! Tego nie ma w żadnym innym sklepie w Słubicach.

Ale słodycze to nie jedyna oferta sklepu. W Real Tobacco można zaopatrzyć się w markowe perfumy cenionych marek, rozmaite alkohole oraz belgijską kawę. Warto zaglądać tam regularnie, nie tylko z okazji świątecznych akcji. Sklep co chwilę organizuje rozmaite promocje, a asortyment jest stale poszerzany.

Sklep Real Tobacco znajduje się tuż obok Galerii Prima przy ul. Daszyńskiego (obok "Świat Firan"). Klienci mogą także liczyć na bezpłatny parking. Czynne codziennie w godz. 8-21, także w każdą niedzielę. ZOBACZ DOJAZD

Poniżej galeria wybranego asortymentu. Po więcej zapraszamy do sklepu!

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama