Słubice: 26 czerwca 2019   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

Choinka pełna cudów – wyniki konkursu

Święta za pasem, czas więc na zaprezentowanie oficjalnych wyników konkursu „Choinka pełna cudów”. Zainteresowanie było ogromne, napłynęło do nas blisko 100 prac. Zobaczcie, kto zgarnął główne nagrody!

bombka calosc
Choinka pełna cudów 2018

„Choinka pełna cudów” to konkurs dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych organizowany wspólnie przez Rodzinne Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta oraz portal Słubice24.pl. Polegał na wykonaniu najpiękniejszej ozdoby choinkowej. Więcej o szczegółach przeczytacie TUTAJ.

Przez cały grudzień do siedziby Uśmiechniętej Planety w Kunowicach trafiały choinkowe ozdoby wykonane przez młodych artystów – łącznie aż 88. Każda przepiękna i wyjątkowa. - To nie kurtuazja, naprawdę były cudowne, mieliśmy ogromny problem z wyborem tej jedynej, której przyznamy główną nagrodę. Dzieciaki spisały się fantastycznie. Dziękujemy wszystkim za udział – opowiada Agata Ilcewicz-Kryger, szefowa Uśmiechniętej Planety.

Dowodem na wysoki i wyrównany poziom konkursu jest fakt, że trzecie miejsce przyznaliśmy ex aequo aż trzem pracom, a kolejne dwie otrzymały od nas dodatkowe wyróżnienia.

bombka wygrana
Zwycięska ozdoba - autor Leonardo Pelc

Obrady jury składającego się z przedstawicieli organizatorów odbyły się 22 grudnia. Poniżej lista zwycięzców wraz z przyznanymi nagrodami.
  • 1 miejsce - Leonardo Pelc (ozdoba nr 60) - deskorolka fiszka LED
  • 2 miejsce - Maria Kaskovata (49) - karnet na 10 h zabawy
  • 3 miejsce - Lidia Szczepanik (7), Sebastian Pawłowski (72), Dominik Dubacki (80) - karta podarunkowa na 2 h zabawy
  • wyróżnienie - Zuzanna Kaliska (17), Filip Markiewicz (76) - gadżety Uśmiechniętej Planety

Równolegle trwało głosowanie internautów, które przedłużyliśmy aż do niedzieli - z powodu ogromu prac, które napłynęły do nas w ostatnie dni konkursu.

Każda ozdoba była przez nas umieszczana w specjalnym albumie na Facebooku. Fotki zbierały mnóstwo lajków i komentarzy. I to właśnie polubienia zadecydowały o pierwszym miejscu. Najwięcej (234) zgarnęła ozdoba autorstwa Filipa Gałeckiego. W nagrodę jej autor otrzyma od nas aparat fotograficzny FUJI Instax Mini 8.

bombka internauci
Najlepsza ozdoba wg internautów - autor Filip Gałecki

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się już po świętach. W międzyczasie skontaktujemy się z rodzicami i opiekunami nagrodzonych uczestników konkursu.

Wszystkie nadesłane ozdoby można obejrzeć na naszej stronie na Facebooku – KLIKNIJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama