Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Najważniejsze badania za pół ceny! Gdzie? W Diagnostyce
reklama

Najważniejsze badania za pół ceny! Gdzie? W Diagnostyce

Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie… A jak się dowiedzieć, że zdrowie się psuje? Warto od czasu do czasu robić badania, profilaktycznie. To może tak na jesień? Laboratorium Diagnostyka w Słubicach ma specjalną propozycję dla pań i dla panów. Na zdrowie!

zdrowa jesien

- Dzięki tym badaniom dowiedziałam się, że mam chorą tarczycę. Mój lekarz rodzinny do tej pory bagatelizował objawy, o których mu mówiłam, aż przyniosłam wyniki badan krwi z tej akcji i wyszło, co jest przyczyną mojego złego samopoczucia – napisała na naszym forum jedna z internautek.

A mowa o zestawie badań, jakie Laboratorium Diagnostyka przygotowało specjalnie z myślą o paniach i o panach. Eksperci laboratorium namawiają na to, żeby wraz z nadchodzącą jesienią sprawdzić swoje zdrowie.

- W jesiennej kampanii profilaktycznej zwracamy się ku osobom w szeroko rozumianym „kwiecie wieku”, oferując im zarówno edukację nt. profilaktyki jak i przystępne cenowo pakiety badań podstawowych, uwzględniających jednocześnie diagnostykę obszarów, które z biegiem lat wymagają większej uwagi – wyjaśnia Mariusz Filipiak z Diagnostyki.

Pakiet dla pań składa się z następujących badań: morfologia, glukoza, kreatynina, ACR, elektrolity (Na, K), kwas moczowy, lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG, nie-HDL), RF, wapń, fosfor, wit.D, TSH. Jego wartość wg cennika wynosi 228 zł, w promocji „Zdrowa Jesień dla Kobiet” jest dostępny za 99 zł.

Z kolei pakiet dla panów to: morfologia, glukoza, kreatynina, ACR, elektrolity (Na, K), kwas moczowy, lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG, nie-HDL), GGTP, ALT, cholinesteraza, PSA, testosteron. Wartość wg cennika to 191 zł, a w promocji jako „Zdrowa Jesień dla Mężczyzn” jest dostępny za 99 zł.

Jak skorzystać z promocji? Należy pobrać bon ze strony www.zdrowajesien.diag.pl i przyjść z nim do wybranego laboratorium Diagnostyki. To w Słubicach mieści się w przychodni na ul. Mickiewicza.

Akcja promocyjna i pobieranie bonów trwają do 30.11.2018, bony na badania można zrealizować do 31.12.2018 roku.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama