Słubice: 20 maja 2019   |   Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
reklama
reklama

Na policjantów czeka mieszkanie służbowe

Na funkcjonariuszy policji, którzy chcieliby pracować w Słubicach, czeka przygotowane mieszkanie komunalne. To sposób, żeby zachęcić ich do przyjazdu do nas. Czy zadziała? Kogo jeszcze potrzebujemy w naszym mieście?

mieszkanie policja

Problem ze znalezieniem mieszkania w Słubicach może zniechęcać do podjęcia pracy w naszym mieście. Dlatego na policjantów – najlepiej policyjne małżeństwo – czeka przygotowany lokal komunalny. Porozumienie w tej sprawie zawarli nadkom. Tomasz Rawa, szef słubickiej komendy, i Tomasz Ciszewicz, burmistrz Słubic. Mieszkanie ma powierzchnię 64 mkw., składa się z trzech pokoi z kuchnią i łazienką.

Lokal zostałby przydzielony na czas pełnienia służby, w ramach umowy między miastem a policjantem wskazanym przez Komendanta KPP Słubicach.

A gdzie w naszej policji są wakaty? Komendant proponuje pracę w: Wydziale Kryminalnym, Wydziale Ruchu Drogowego lub Prewencji. Zgłoszenia przyjmuje nasza komenda powiatowa (ul. Kazimierza Wielkiego 1).

Czy tylko na policjantów czekają mieszkania służbowe? Jakie są zasady ich przyznawania? Te pytania zadaliśmy Beacie Bieleckiej, rzecznikowi Urzędu Miejskiego w Słubicach i czekamy na odpowiedź.

Jakich jeszcze specjalistów waszym zdaniem brakuje i warto by im zaproponować takie mieszkanie? Dajcie znać w komentarzach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama