Słubice: 23 października 2019   |   Imieniny: Marty, Marcina, Rafała
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Na Święto Hanzy most będzie zamknięty - czeka nas zmiana organizacji ruchu
reklama
reklama

Na Święto Hanzy most będzie zamknięty - czeka nas zmiana organizacji ruchu

Jak co roku podczas Miejskiego Święta Hanzy przez most graniczny nie będą mogły przejechać samochody. Przez kilka dni kierowców czekają utrudnienia. Jak odbywać się będzie ruch w okolicach sceny, która tradycyjnie stanie na ul. Kościuszki?

most zamkniety

W dniach od 12 do 15 lipca kierowcy muszą liczyć się w utrudnieniami w poruszaniu się po ulicach w okolicy mostu, Ronda Solidarności i ul. Kościuszki. W tym czasie będą trwały przygotowania i różne wydarzenia z okazji Miejskiego Święta Hanzy. O tym, co nas czeka, pisaliśmy już wcześniej. Teraz czas na informacje porządkowe, ważne zwłaszcza dla zmotoryzowanych.

Najpierw będą objazdy

Od 12 lipca od godz. 6 do 13 lipca do godz. 8 oraz 15 lipca w godz. 6-16 będzie wyłączony z ruchu kołowego fragment ulicy Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do Ronda Solidarności i fragment Ronda Solidarności. W tym czasie będzie można jeszcze przejechać przez most.

Objazdy do ul. Nadodrzańskiej, 1 Maja i mostu granicznego będą prowadzić ulicą Mickiewicza, która będzie dwukierunkowa od skrzyżowania z ulicą Dąbrówki do skrzyżowania z ulicą Jedności Robotniczej i ulicą Nadodrzańską (ta będzie jednokierunkowa od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do Ronda Solidarności)

Kiedy zamkną most?

Sam most graniczny zostanie wyłączony z ruchu 13 lipca o godz. 8 i pozostanie zamknięty do 15 lipca do godziny 6. W tym czasie nie będzie można również przejechać fragmentem ulicy Kościuszki od skrzyżowania z ulicą Mickiewicza do Ronda Solidarności i fragmentem Ronda Solidarności.

Objazd do ulicy Nadodrzańskiej i 1 Maja odbywać się będzie ulicą Mickiewicza, która będzie dwukierunkowa od skrzyżowania z ulicą Dąbrówki do skrzyżowania z ulicą Jedności Robotniczej.

Do Niemiec przez Świecko lub Kostrzyn

W czasie, gdy będzie zamknięty most w Słubicach, kierowcy udający się do Niemiec będą musieli korzystać z najbliższych przejść drogowych w Świecku lub Kostrzynie nad Odrą.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama