Słubice: 20 marca 2019   |   Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
reklama
reklama

Spółdzielcy wybiorą radę i podsumują miniony rok

Członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej za kilka dni ponownie zbiorą się na Walnym Zgromadzeniu. Mają zamiar wybrać nową radę nadzorczą, a także zatwierdzić sprawozdanie finansowe i udzielić absolutorium prezesowi zarządu za ubiegły rok.

walne odwolane

Przypomnijmy, w kwietniu nowo wybrani członkowie rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Słubicach złożyli mandaty (o czym pisaliśmy). I już wtedy było wiadomo, że spółdzielców czekają kolejne wybory, zapowiadane na czerwiec.

Znamy już konkretny termin. Członkowie spółdzielni zbiorą się 18 czerwca o godz. 17 w auli Collegium Polonicum. Przed nimi nie tylko ponowny wybór rady nadzorczej, ale również zatwierdzenie rocznych sprawozdań za 2018 rok – dotyczących pracy zarządu i finansów spółdzielni. Spółdzielcy podejmą również uchwałę w sprawie podziału nadwyżki bilansowej za ubiegły rok. Jest co dzielić, bo spółdzielnia wypracowała ponad 200 tys. zł zysku.

W programie zgromadzenia jest także udzielenie absolutorium dla prezesa i wiceprezesa zarządu. Ponadto spółdzielcy mają się wypowiedzieć w sprawie zmian w regulaminie rady nadzorczej i statucie spółdzielni.

Wiadomość dla zainteresowanych: sprawozdania, projekty uchwał i inne materiały będące przedmiotem obrad są dostępne w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Kopernika 20 A.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama