Słubice: 22 października 2018   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama

Letnie półkolonie z Fun Factory

Szukasz pomysłu dla swojego dziecka na ciekawe spędzenie wakacji? Fun Factory, czyli niezwykłe miejsce do edukacji i zabawy w Słubicach, zaprasza dzieci na letnie półkolonie. W programie czeka mnóstwo ciekawych zajęć.

fun factory

O nowym miejscu, gdzie nasze dzieciaki mogą odetchnąć po szkole, rozwijać swoje zdolności i znaleźć fachową opiekę pod nieobecność rodziców, pisaliśmy już w lutym tego roku. Fun Factory cały czas się rozwija i cieszy popularnością wśród rodziców.

O tym jak miło i ciekawie można spędzić tam czas, będzie okazja przekonać się w najbliższe wakacje. Placówka przygotowała cykl zajęć dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat, całość odbywa się oczywiście pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.

Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 (możliwość przedłużenia pobytu w razie potrzeby nawet do godz. 20:00). W pakiecie każde dziecko otrzyma obiad, napoje i owoce. Nad ich pobytem będzie czuwać wykwalifikowana kadra nauczycieli i instruktorów.

Co czeka w programie?
  • zabawy językowe (angielski i niemiecki)
  • zajęcia taneczne
  • sport
  • zajęcia muzyczne i plastyczne
  • eksperymenty
  • projekcje filmowe
  • pikniki
To jednak nie wszystko. Dużo zajęć będzie organizowanych na świeżym powietrzu. Organizatorzy przygotowali szereg zabaw nieznanych współczesnym dzieciakom, a doskonale pamiętanym przez ich rodziców: podchody, grę w gumę, w klasy, wyścigi kapsli, planszówki i wiele innych.

Cena wynosi 300 zł za tydzień. Do dyspozycji jest aż 10 turnusów, można skorzystać z ich dowolnej ilości. Szczegółowy terminarz na załączonym plakacie.

fun factory_wakacje

Kontakt i rezerwacja miejsc: tel. 600 202 143.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama