Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Letnie półkolonie z Fun Factory

Szukasz pomysłu dla swojego dziecka na ciekawe spędzenie wakacji? Fun Factory, czyli niezwykłe miejsce do edukacji i zabawy w Słubicach, zaprasza dzieci na letnie półkolonie. W programie czeka mnóstwo ciekawych zajęć.

fun factory

O nowym miejscu, gdzie nasze dzieciaki mogą odetchnąć po szkole, rozwijać swoje zdolności i znaleźć fachową opiekę pod nieobecność rodziców, pisaliśmy już w lutym tego roku. Fun Factory cały czas się rozwija i cieszy popularnością wśród rodziców.

O tym jak miło i ciekawie można spędzić tam czas, będzie okazja przekonać się w najbliższe wakacje. Placówka przygotowała cykl zajęć dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat, całość odbywa się oczywiście pod nadzorem Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.

Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 (możliwość przedłużenia pobytu w razie potrzeby nawet do godz. 20:00). W pakiecie każde dziecko otrzyma obiad, napoje i owoce. Nad ich pobytem będzie czuwać wykwalifikowana kadra nauczycieli i instruktorów.

Co czeka w programie?
  • zabawy językowe (angielski i niemiecki)
  • zajęcia taneczne
  • sport
  • zajęcia muzyczne i plastyczne
  • eksperymenty
  • projekcje filmowe
  • pikniki
To jednak nie wszystko. Dużo zajęć będzie organizowanych na świeżym powietrzu. Organizatorzy przygotowali szereg zabaw nieznanych współczesnym dzieciakom, a doskonale pamiętanym przez ich rodziców: podchody, grę w gumę, w klasy, wyścigi kapsli, planszówki i wiele innych.

Cena wynosi 300 zł za tydzień. Do dyspozycji jest aż 10 turnusów, można skorzystać z ich dowolnej ilości. Szczegółowy terminarz na załączonym plakacie.

fun factory_wakacje

Kontakt i rezerwacja miejsc: tel. 600 202 143.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama