Słubice: 22 października 2018   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama

Przedsiębiorco – sięgnij po wsparcie z funduszy europejskich

Uwaga przedsiębiorcy! Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie są możliwości pozyskania środków na to, żeby wasza firma była bardziej innowacyjna, to coś dla was. Na spotkanie informacyjne w Słubicach zaprasza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp.

euro

Przedsiębiorcy ze Słubic, chcielibyście pozyskać wsparcie z funduszy unijnych na rozwój waszej firmy? Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, wraz z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową organizują spotkanie na ten temat w słubickim Urzędzie Miejskim. Czego będzie można się dowiedzieć?

- Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na działalność badawczo-rozwojową, opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów i usług, możliwość skorzystania z bonów na innowacje oraz wsparcie na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników – mówi Sergiusz Łukasiewicz, specjalista ds. funduszy europejskich.

Eksperci przybliżą zainteresowanym warunki przyznawania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty, które oferują środki unijne.
W spotkaniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą na terenie Słubic i okolicznych gmin.

Zapisy odbywają się poprzez formularz dostępny na stronie: rpo.lubuskie.pl. Udział jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., tel. 95 7390-377, -380, -386, -378.

Termin: 7.06.2018, godz. 10-13. Miejsce: Urząd Miejski w Słubicach, ul. Akademicka 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama