Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Przedsiębiorco – sięgnij po wsparcie z funduszy europejskich

Uwaga przedsiębiorcy! Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie są możliwości pozyskania środków na to, żeby wasza firma była bardziej innowacyjna, to coś dla was. Na spotkanie informacyjne w Słubicach zaprasza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp.

euro

Przedsiębiorcy ze Słubic, chcielibyście pozyskać wsparcie z funduszy unijnych na rozwój waszej firmy? Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, wraz z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową organizują spotkanie na ten temat w słubickim Urzędzie Miejskim. Czego będzie można się dowiedzieć?

- Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na działalność badawczo-rozwojową, opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów i usług, możliwość skorzystania z bonów na innowacje oraz wsparcie na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników – mówi Sergiusz Łukasiewicz, specjalista ds. funduszy europejskich.

Eksperci przybliżą zainteresowanym warunki przyznawania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty, które oferują środki unijne.
W spotkaniu może wziąć udział każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą na terenie Słubic i okolicznych gmin.

Zapisy odbywają się poprzez formularz dostępny na stronie: rpo.lubuskie.pl. Udział jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., tel. 95 7390-377, -380, -386, -378.

Termin: 7.06.2018, godz. 10-13. Miejsce: Urząd Miejski w Słubicach, ul. Akademicka 1.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama