Słubice: 22 maja 2019   |   Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
reklama
reklama

24-latek uderzył w drzewo

W sobotnie popołudnie internauci poinformowali nas o wypadku, który wydarzył się między Kostrzynem a Ługami Górzyckimi. Droga była przez jakiś czas zablokowana, a na miejscu pracowały służby. Dziś znamy więcej szczegółów.

wypadek drzewo_gorzyca

Do zdarzenia doszło 2 czerwca około godz. 17:30 na drodze krajowej nr 31 między Kostrzynem a Ługami Górzyckimi. O wszystkim od razu dali nam znać czujni internauci, dzięki czemu mogliśmy poinformować o wypadku i zablokowanej drodze na naszym facebookowym profilu.

Co dokładnie się wydarzyło? Jak wyjaśnia Ewa Murmyło ze słubickiej policji, kierujący autem osobowym 24-letni mieszkaniec powiatu słubickiego, jadący w kierunku Górzycy, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i prawą stroną samochodu uderzył w drzewo. Całe szczęście w zdarzeniu nie brały udział żadne inne pojazdy.

Choć wszystko wyglądało bardzo groźnie, obrażenia kierowcy nie okazały się poważne i ostatecznie policja zakwalifikowała to zdarzenie jako kolizję. Droga przez jakiś czas była zablokowana, policja kierowała ruch objazdami przez Czarnów i Górzycę.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama