Słubice: 22 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
reklama

24-latek uderzył w drzewo

W sobotnie popołudnie internauci poinformowali nas o wypadku, który wydarzył się między Kostrzynem a Ługami Górzyckimi. Droga była przez jakiś czas zablokowana, a na miejscu pracowały służby. Dziś znamy więcej szczegółów.

wypadek drzewo_gorzyca

Do zdarzenia doszło 2 czerwca około godz. 17:30 na drodze krajowej nr 31 między Kostrzynem a Ługami Górzyckimi. O wszystkim od razu dali nam znać czujni internauci, dzięki czemu mogliśmy poinformować o wypadku i zablokowanej drodze na naszym facebookowym profilu.

Co dokładnie się wydarzyło? Jak wyjaśnia Ewa Murmyło ze słubickiej policji, kierujący autem osobowym 24-letni mieszkaniec powiatu słubickiego, jadący w kierunku Górzycy, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i prawą stroną samochodu uderzył w drzewo. Całe szczęście w zdarzeniu nie brały udział żadne inne pojazdy.

Choć wszystko wyglądało bardzo groźnie, obrażenia kierowcy nie okazały się poważne i ostatecznie policja zakwalifikowała to zdarzenie jako kolizję. Droga przez jakiś czas była zablokowana, policja kierowała ruch objazdami przez Czarnów i Górzycę.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama