Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Moda w nietypowych rozmiarach? Tak było na pokazie w butiku Perlage Magdalena (foto)
reklama
reklama

Moda w nietypowych rozmiarach? Tak było na pokazie w butiku Perlage Magdalena (foto)

Jak dobrze i atrakcyjnie wyglądać? Udowodniły to panie, które wzięły udział w pokazie mody plus size zorganizowanym 19 maja przez butik Perlage Magdalena. Letnia kolekcja, która niedawno trafiła do sklepu, prezentowała się na czerwonym wybiegu wyjątkowo okazale.

Perlage Magdalena

Dziedziniec przed sklepem zamienił się sobotnie popołudnie w prawdziwy wybieg dla modelek. Był czerwony dywan, ścianka do zdjęć i oczywiście publiczność, która nie skąpiła żywiołowych reakcji.

Te były szczególnie pożądane, bo tym razem to nie zawodowe modelki, ale same klientki butiku, zdecydowały się pokonać tremę i na własne skórze zaprezentować nową, letnią kolekcję. Na wybiegu dominowały lekkie i zwiewne ubrania w modnych w tym roku wzorach, choć nie zabrakło klasycznych i nieśmiertelnych fasonów.

Pokazy mody z reguły kojarzą nam się przede wszystkim z młodymi i szczupłymi modelkami, a tu panie pokazały, że można być piękną i czuć się dobrze ze sobą niezależnie od wieku i rozmiaru.

Właściciele sklepu zadbali też o odpowiednią oprawę. Dla gości i uczestników pokazu był szampan i lekkie przekąski. A te panie, którym nowa kolekcja przypadła do gustu, mogły oczywiście od razu nabyć wymarzony ciuszek.

Zainteresowanych ubraniami w rozmiarze plus size odsyłamy do strony butiku Perlage Magdalena, a tych którzy są ciekawi jak było na pokazie, zapraszamy do naszej fotorelacji.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama