Słubice: 22 października 2018   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama

Otwarty wykład o emocjach

„Emocje i ja” to kolejna propozycja Joanny Ewy Jabłońskiej, trenerki rozwoju osobistego, która regularnie organizuje otwarte wykłady w SMOKU, a dla chętnych również warsztaty. W maju proponuje rozmowy o emocjach i tzw. inteligencji emocjonalnej. Żeby serce i rozum współpracowały harmonijnie.

rozwoj osobisty

O inteligencji emocjonalnej słyszał chyba każdy. I jest okazja, żeby dowiedzieć się nieco więcej. O tym, dlaczego warto ją rozwijać, do czego jest potrzebna, jaki wpływ ma na nasze życie, opowie znana już słubiczanom Joanna Ewa Jabłońska. To terapeutka oddechu i trenerka rozwoju osobistego, która przez kilkanaście lat prowadziła Instytut Świadomego Życia Ewy Foley w Toruniu.

Jej kolejny otwarty wykład, który wygłosi w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, nosi tytuł: „Emocje i ja”. Trenerka podkreśla, że warto jest uczyć się nowych sposobów i metod wpływania na nasz stan emocjonalny, ponieważ to właśnie świadomość emocjonalna i umiejętności emocjonalne mają wpływ na wiele rzeczy w naszym życiu.

Wykład odbędzie się 25 maja, w SMOK-u, o godz. 18. Wstęp jest wolny.

To jednak nie koniec, bo przez kolejne dwa dni, 26 i 27 maja, trenerka poprowadzi (również w SMOK-u) warsztaty o emocjach (płatne). Więcej informacji i zapisy – tel. 784 560 136 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama