Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Otwarty wykład o emocjach

„Emocje i ja” to kolejna propozycja Joanny Ewy Jabłońskiej, trenerki rozwoju osobistego, która regularnie organizuje otwarte wykłady w SMOKU, a dla chętnych również warsztaty. W maju proponuje rozmowy o emocjach i tzw. inteligencji emocjonalnej. Żeby serce i rozum współpracowały harmonijnie.

rozwoj osobisty

O inteligencji emocjonalnej słyszał chyba każdy. I jest okazja, żeby dowiedzieć się nieco więcej. O tym, dlaczego warto ją rozwijać, do czego jest potrzebna, jaki wpływ ma na nasze życie, opowie znana już słubiczanom Joanna Ewa Jabłońska. To terapeutka oddechu i trenerka rozwoju osobistego, która przez kilkanaście lat prowadziła Instytut Świadomego Życia Ewy Foley w Toruniu.

Jej kolejny otwarty wykład, który wygłosi w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, nosi tytuł: „Emocje i ja”. Trenerka podkreśla, że warto jest uczyć się nowych sposobów i metod wpływania na nasz stan emocjonalny, ponieważ to właśnie świadomość emocjonalna i umiejętności emocjonalne mają wpływ na wiele rzeczy w naszym życiu.

Wykład odbędzie się 25 maja, w SMOK-u, o godz. 18. Wstęp jest wolny.

To jednak nie koniec, bo przez kolejne dwa dni, 26 i 27 maja, trenerka poprowadzi (również w SMOK-u) warsztaty o emocjach (płatne). Więcej informacji i zapisy – tel. 784 560 136 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama