Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
reklama
reklama

Rosjanin podrobił polskie pieczątki

Sporo będą kosztowały obywatela Rosji podrobione stemple w paszporcie. Zapłaci mandat i przez rok nie będzie mógł wjechać do Polski. Złapali go – i ukarali – pogranicznicy z placówki Straży Granicznej w Świecku.

sg papiery

13 maja funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali do kontroli Opla z holenderskimi tablicami, który wjeżdżał do naszego kraju. Za jego kierownicą siedział 49-letni Rosjanin, który na wezwanie pokazał pogranicznikom swój paszport. Ich wątpliwości wzbudził wygląd stempli polskiej kontroli granicznej. Szczegółowe badania potwierdziły, że zostały podrobione.

Rosjanin przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. A jest ona sroga: grzywna w wysokości 2 tys. zł, nakaz opuszczenia naszego kraju i zakaz ponownego wjazdu przez rok.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama