Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Wesele w królewskiej rodzinie coraz bliżej. Zainspiruj się książęcym ślubem!
reklama
reklama

Wesele w królewskiej rodzinie coraz bliżej. Zainspiruj się książęcym ślubem!

Przygotowania do wyjątkowego dnia ślubu trwają zazwyczaj bardzo długo; etapy organizacji są rozłożone na wiele miesięcy u większości przyszłych państwa młodych, a wszystko po to, by rozłożyć koszty, usprawnić zapewne i tak napięty grafik, który nie przyjąłby ciężaru przygotowania wszystkiego, co potrzebne na ślub i wesele w ciągu np. dwóch miesięcy. Organizacja ślubu i wesela to niezwykle pracochłonne i czasochłonne wydarzenie. Ale nie ma się co martwić, nikt przed tym nie ucieknie, nawet jeśli w jego żyłach płynie błękitna krew!

slub 1

Royal Wedding

Już za kilka dni swój wielki dzień będzie przeżywać cała brytyjska rodzina królewska. Książę Harry i jego wybranka, aktorka, Meghan Markle powiedzą sobie sakramentalne „tak” oraz przyrzekną sobie miłość po wieki. Ten wielki dzień wzbudza wiele emocji, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również na całym świecie!

Royal Wedding ma pochłonąć miliony funtów, z pewnością ten ślub będzie plasował się w czołówce najkosztowniejszych ślubów w historii. I o ile przeciętna para młoda raczej nie wyda na podróż poślubną 600 tysięcy złotych (a tyle będzie ona kosztowała w rodzinie królewskiej), ani mało która panna młoda wyda na dodatki do sukni równowartość 100 tysięcy funtów, to ten ślub z pewnością będzie okazją do czerpania mnóstwa inspiracji i pomysłów, które można przełożyć na własne warunki i możliwości. Transmisje na żywo z tego wydarzenia z pewnością będą doskonałą okazją, by móc podejrzeć królewską uroczystość i dostrzec każdy drobny detal. Takiej dawki inspiracji nie powinni przegapić zwłaszcza ci, którzy swój dzień ślubu planują przeżyć bardzo uroczyście, w niesamowicie eleganckim stylu i z dostojnością, ale i dużą klasą.

W królewskim stylu

Normą wszelkich kameralnych przyjęć weselnych i hucznych weselisk jest motyw przewodni, styl, który będzie widoczny w wielu elementach: wystroju sali, doborze dodatków, w kompozycjach kwiatowych, ubiorze państwa młodych czy papeterii ślubnej. Królewski ślub z pewnością nie będzie należał ani do boho ślubów czy ślubów minimalistycznych, ale będzie eleganckim, oficjalnym przyjęciem na najwyższym możliwym poziomie. Bacznie przyjrzeć się mu i poświęcić swoją uwagę powinny te pary młode, których ślub i wesele również będzie w klasycznym, eleganckim stylu.

Wybór sali weselnej nie jest prostą sprawą. Dość często przyszli małżonkowie jeżdżą po okolicznych restauracjach, domach weselnych, hotelach w poszukiwaniu tego wyjątkowego miejsca, miejsca, które ich urzeknie i będzie wystarczająco eleganckie, piękne, estetyczne, by móc w nim urządzić klasyczne, eleganckie wesele. W małych miejscowościach wybór lokali zwykle jest niewielki. Jeśli planujemy wesele z rozmachem, będzie trzeba zadbać o elegancką salę i transport dla części gości, wówczas lepiej zastanowić się nad miejscami oddalonymi, ale za to bardziej odpowiadającymi naszym oczekiwaniom." – twierdzi Danuta z portalu lokale-wesele.pl.
 
slub 2

Najważniejsza suknia życia

Suknia panny młodej również powinna pasować do stylu wesela, nawiązywać do niego, dlatego najlepiej na eleganckich przyjęciach sprawdzi się suknia bardzo klasyczna, o prostym fasonie, lub o rozkloszowanym dole, elegancka, bezsprzecznie w odcieniach bieli. Dobrze sprawdza się eleganckie koronkowe elementy, delikatne hafty. Meghan Markle w dniu swojego ślubu założy suknię od projektanta, której projekt jest owiany tajemnicą, ale z pewnością możemy spodziewać się czegoś olśniewającego, ale wciąż w dobrym guście, bez przesady w żadną stronę. Ciekawostką jest fakt, że nawet suknia ślubna panny młodej, jak i większość elementów ślubnych jest ustalona i opisana przez protokół ceremonii.

Najlepsza oprawa

Królewski ślub z pewnością przyciągnie tłumy dziennikarzy, paparazzi, którzy będą polować na wyjątkowe ujęcia z tej uroczystości, i choć służby bezpieczeństwa będą z pewnością kontrolować wszystkich tych, którzy chcieliby dostać się tam, gdzie z pewnością dostać by się nie powinni, ba, nawet najnowszy wojskowy sprzęt ma pomóc w dezaktywacji dronów, które miałyby z powietrza wykonywać zdjęcia, to jednak ślub i wesele w naszych realiach rządzi się swoimi prawami i na nich fotograf lub kamerzysta są mile widziani. I choć nie zawsze fundusze pozwalają na to, by wynająć artystę, który uwieczni najważniejszy dzień życia, to nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy, żeby oprawa ślubu była profesjonalna. W poradniku Ślub i wesele- jak wybrać najlepsze usługi odnajdziesz mnóstwo porad i informacji dotyczących miejsc, w których należy rozpocząć poszukania fotografa na ślub. Warto tam zajrzeć. Tak samo, jak wato poświecić chwilę w sobotnie południe i czerpać pomysły z prawdziwego royal wedding.

[artykuł partnerski]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama