Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Ochroń firmę przed atakami cybernetycznymi i dostosuj procedury do RODO – przyjdź na bezpłatne szkolenie
reklama
reklama

Ochroń firmę przed atakami cybernetycznymi i dostosuj procedury do RODO – przyjdź na bezpłatne szkolenie

Chcesz upewnić się czy dane w twojej firmie są bezpieczne? Czy jest odporna na ataki cybernetyczne i gotowa na nową ustawę o ochronie danych osobowy (RODO)? O tym wszystkim będzie okazja dowiedzieć się podczas bezpłatnego szkolenia organizowanego przez firmę Orbison.

szkolenie orbison

O czym będzie szkolenie?

Na szkoleniu omówimy prawdziwe ataki cybernetyczne na polskie firmy i jak się przed takimi atakami bronić. Pokażemy także jak wygląda taki przykładowy atak i jakie mogą być jego skutki. Udowodnimy, że mimo najlepszych zabezpieczeń, firma, która nie ma przeszkolonego personelu może stać się ofiarą ataku.

Na koniec powiemy, jak będzie wyglądać nowa ustawa o ochronie danych osobowych (RODO) i jak się do niej przygotować z perspektywy małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. A to wszystko w ZROZUMIAŁYM dla każdego języku.

Szkolenie kierowane jest przede wszystkich do właścicieli i kadry zarządzającej firm, ale może wziąć w nim udział każda osoba zainteresowana tematyką bezpieczeństwa danych.

Zapisy na szkolenie

Zapisując się na szkolenie (co nie jest koniecznie) można tuż po szkoleniu otrzymać BEZPŁATNIE dokument z dobrymi praktykami bezpiecznego korzystania z komputera w firmie.

Formularz do rejestracji - site.orbison.pl/bezpieczenstwo
Organizatorem szkolenia jest firma Orbison – www.orbison.pl

Gdzie i kiedy?

Szkolenie odbędzie się 27 marca w Collegium Polonicum w sali nr 20.

[ogłoszenie]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama