Słubice: 16 lutego 2019   |   Imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Ochroń firmę przed atakami cybernetycznymi i dostosuj procedury do RODO – przyjdź na bezpłatne szkolenie
reklama
reklama

Ochroń firmę przed atakami cybernetycznymi i dostosuj procedury do RODO – przyjdź na bezpłatne szkolenie

Chcesz upewnić się czy dane w twojej firmie są bezpieczne? Czy jest odporna na ataki cybernetyczne i gotowa na nową ustawę o ochronie danych osobowy (RODO)? O tym wszystkim będzie okazja dowiedzieć się podczas bezpłatnego szkolenia organizowanego przez firmę Orbison.

szkolenie orbison

O czym będzie szkolenie?

Na szkoleniu omówimy prawdziwe ataki cybernetyczne na polskie firmy i jak się przed takimi atakami bronić. Pokażemy także jak wygląda taki przykładowy atak i jakie mogą być jego skutki. Udowodnimy, że mimo najlepszych zabezpieczeń, firma, która nie ma przeszkolonego personelu może stać się ofiarą ataku.

Na koniec powiemy, jak będzie wyglądać nowa ustawa o ochronie danych osobowych (RODO) i jak się do niej przygotować z perspektywy małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. A to wszystko w ZROZUMIAŁYM dla każdego języku.

Szkolenie kierowane jest przede wszystkich do właścicieli i kadry zarządzającej firm, ale może wziąć w nim udział każda osoba zainteresowana tematyką bezpieczeństwa danych.

Zapisy na szkolenie

Zapisując się na szkolenie (co nie jest koniecznie) można tuż po szkoleniu otrzymać BEZPŁATNIE dokument z dobrymi praktykami bezpiecznego korzystania z komputera w firmie.

Formularz do rejestracji - site.orbison.pl/bezpieczenstwo
Organizatorem szkolenia jest firma Orbison – www.orbison.pl

Gdzie i kiedy?

Szkolenie odbędzie się 27 marca w Collegium Polonicum w sali nr 20.

[ogłoszenie]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama