Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Ciąg dalszy remontu przy ul. Żeromskiego. Jest zakaz parkowania
reklama
reklama

Ciąg dalszy remontu przy ul. Żeromskiego. Jest zakaz parkowania

Po zimowej przerwie rusza dalsza część remontów gminnych ulic na terenie Słubic. W pierwszej kolejności zostanie naprawiona ul. Żeromskiego. Mieszkańców tamtego rejonu czekają utrudnienia.

ul zeromskiego

Od 12 marca nie można parkować samochodów na odcinku od skrzyżowania z ul. Daszyńskiego do ul. Asnyka (ulica koło kawiarni Szczerbiński). Całkowity zakaz postoju będzie tam obowiązywać aż do 26 marca.

- Modernizacja tej drogi gmina zleciła już w końcówce ubiegłego roku, ale m.in. z powodu pozostawionych przy drodze samochodów (mimo zakazów) prac nie można było dokończyć – wyjaśnia B. Bielecka, rzecznik Urzędu Miejskiego w Słubicach.

Urzędnicy liczą, że tym razem się uda i mieszkańcy posłuchają prośby o nieparkowania samochodów. W tym celu ustawili wzdłuż ulicy kartki z informacją i apelują o zastosowanie się do zaleceń.

Remont drogi rozpocznie się 14 marca. Utrudnienia potrwają około 10 dni.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama