Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności W Kunowicach zgubił się nastoletni... Japończyk. Pomogli mu nasi policjanci
reklama
reklama

W Kunowicach zgubił się nastoletni... Japończyk. Pomogli mu nasi policjanci

Kolejna historia jak z filmu: japoński nastolatek, mieszkający w Niemczech, zgubił się w Polsce. Nie znał adresu zamieszkania, rozładował mu się telefon. Nasi policjanci zaopiekowali się nim i pomogli trafić do domu.

japonczyk

Dobrze, że ta historia miała tak szczęśliwy finał. 14-latek z Japonii zgubił się w Polsce, a nie mógł wrócić do domu w Niemczech, ponieważ nie pamiętał adresu. Do tego rozładował mu się telefon, więc nie wiedział, jak ma się skontaktować z rodziną.

5 stycznia rano policjanci spotkali zziębniętego i nieco zdezorientowanego nastolatka narodowości japońskiej w Kunowicach. Okazało się, że chłopak potrzebuje pomocy. Dwa dni wcześniej wybrał się na samotną wycieczkę do Polski i zgubił się. Chłopak mieszka w Niemczech razem ze swoją mamą.

Całe szczęście nastolatek nie potrzebował pomocy medycznej. Funkcjonariusze zabrali go do komendy w Słubicach, gdzie dostał coś ciepłego do zjedzenia i picia. Skontaktowali się również z jego mamą, która przyjechała kilka godzin później i zabrała go do domu.

Wcześniej podziękowała oczywście policjantom za pomoc i opiekę nad synem, a na koniec wszyscy zrobili sobie... pamiątkowe zdjęcie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama