Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności W Kunowicach zgubił się nastoletni... Japończyk. Pomogli mu nasi policjanci
reklama
reklama

W Kunowicach zgubił się nastoletni... Japończyk. Pomogli mu nasi policjanci

Kolejna historia jak z filmu: japoński nastolatek, mieszkający w Niemczech, zgubił się w Polsce. Nie znał adresu zamieszkania, rozładował mu się telefon. Nasi policjanci zaopiekowali się nim i pomogli trafić do domu.

japonczyk

Dobrze, że ta historia miała tak szczęśliwy finał. 14-latek z Japonii zgubił się w Polsce, a nie mógł wrócić do domu w Niemczech, ponieważ nie pamiętał adresu. Do tego rozładował mu się telefon, więc nie wiedział, jak ma się skontaktować z rodziną.

5 stycznia rano policjanci spotkali zziębniętego i nieco zdezorientowanego nastolatka narodowości japońskiej w Kunowicach. Okazało się, że chłopak potrzebuje pomocy. Dwa dni wcześniej wybrał się na samotną wycieczkę do Polski i zgubił się. Chłopak mieszka w Niemczech razem ze swoją mamą.

Całe szczęście nastolatek nie potrzebował pomocy medycznej. Funkcjonariusze zabrali go do komendy w Słubicach, gdzie dostał coś ciepłego do zjedzenia i picia. Skontaktowali się również z jego mamą, która przyjechała kilka godzin później i zabrała go do domu.

Wcześniej podziękowała oczywście policjantom za pomoc i opiekę nad synem, a na koniec wszyscy zrobili sobie... pamiątkowe zdjęcie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama