Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
reklama
reklama

Odczepiona laweta zablokowała drogę do Słubic

Dziś popołudniu doszło do groźnie wyglądającej kolizji na drodze Kunowice - Słubice. Z przejeżdżającego pojazdu odłączyła się przyczepa przewożąca inny samochód. Całe szczęście nikt nie został poszkodowany.

kunyy

O całej sytuacji poinformowali nas internauci krótko po godz. 17. Kolizja miała miejsce niedaleko za zjazdem na strefę ekonomiczną.

- Zdarzenie polegało na tym, że od samochodu odłączyła się przyczepa typu laweta przewożąca auto i zjechała do rowu. Jadący z tyłu inny samochód uderzył w jej wystający narożnik – wyjaśnił naszej redakcji Michał Borowy, rzecznik PSP w Słubicach.

W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany, ale doszło do zablokowania ruchu. W mgnieniu okna zakorkowała się droga wojewódzka nr 137 na odcinku Kunowice – Słubice. Na miejscu trwały działania służb - straży pożarnej oraz policji. Sznur samochodów tworzył się już na wjeździe do Kunowic. Zmotoryzowani musieli korzystać z objazdów (przez os. Zielone Wzgórza i Drzecin).

Kierowca feralnego samochodu został ukarany mandatem. Był trzeźwy.

Obecnie droga jest już przejezdna.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama