Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Hurtownia elektryczna Półtorak świętuje 25 lat istnienia – 8% rabatu na wszystko
reklama
reklama

Hurtownia elektryczna Półtorak świętuje 25 lat istnienia – 8% rabatu na wszystko

Tego jeszcze nie było! Hurtownia elektryczna i salon oświetleniowy Półtorak zapraszają na mega promocję. Szukasz nowego żyrandolu, potrzebujesz żarówek, rozglądasz się z profesjonalnymi narzędziami? Dzięki współpracy z portalem Słubice24 na te i tysiące innych produktów dostaniesz rabat 8%!

poltorak sklep

Firma chce w ten sposób uczcić 25 lat swojej działalności. To najdłużej działająca w tej branży firma w Słubicach. Od 1992 roku zaopatruje mieszkańców Słubic i okolic w produkty oświetleniowe i elektryczne. Cieszy się także sporym zainteresowaniem klientów zza Odry.

Salon oświetleniowy działa przy ul. Wrocławskiej 2a. Tam na klientów czeka bogaty wybór towaru: lampy, żyrandole, kinkiety, żarówki tradycyjne i ledowe, oświetlenie LED, osprzęt elektryczny oraz produkty AGD firmy Fiskars.

poltorak hurt

Z kolei hurtownia elektryczna znajduje się przy ul. Klonowej 15. Tam znajdziemy nieco inny asortyment: przewody, kable, osprzęt elektryczny, lampy i oprawy, żarówki, świetlówki tradycyjne i LED. To jednak nie wszystko. Hurtownia posiada wszystko co potrzebne do porządnego warsztatu: klucze, śrubokręty, wiertła, śruby nakrętki, wkręty, a także elektronarzędzia renomowanych firm Makita oraz Dedra.

W obu punktach na klientów czeka wykwalifikowany personel, który doradzi w wyborze odpowiedniego sprzętu i towaru.

Z okazji 25 lat istnienia firma przygotowała mega promocję – czeka 8% rabat na cały asortyment, zarówno w hurtowni, jak i w sklepie. Przy kasie wystarczy podać hasło Słubice24. Promocja trwa do końca roku. Zapraszamy do zakupów![reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama