Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Niemcy zamkną fragment autostrady - mogą być korki

Uwaga kierowcy, w jeden z grudniowych weekendów będzie zamknięty fragment autostrady A12 we Frankfurcie. Wszystko z powodu wyburzenia mostu tramwajowego nad tą drogą. Jest też informacja dla korzystających z tramwaju linii nr 4 w kierunku na Markendorf – już niedługo z powodu remontu zostanie on zastąpiony autobusem.

a2 droga

Informuje o utrudnieniach, związanych z pracami prowadzonymi na drogach w mieście, przekazała frankfurcka spółka komunikacyjna SVF.

Pierwszą jest konieczność wyburzenia mostu tramwajowego nad autostradą A12. Prace te zaplanowano na weekend 9-10 grudnia. W tym czasie autostrada między zjazdami Frankfurt (Oder) – Mitte i Frankfurt (Oder) – West będzie zamknięta przez ponad 24 godziny.

A dokładniej, w kierunku Berlina nie będzie można jechać od soboty 9 grudnia od godz. 9.00 do godz. 24 w niedzielę 10 grudnia. Natomiast w kierunku Słubic droga będzie zamknięta od soboty 9 grudnia od godz. 22.00 do poniedziałku 11 grudnia do godz. 8.00.

Spółka ostrzega, że w tym czasie może dojść do korków po polskiej stronie autostrady, a na terenie Słubic może pojawić się więcej aut.

Kolejna informacja dotyczy kursowania tramwaju linii nr 4 w kierunku do Markendorfu. Od 27 listopada przez około 13 miesięcy ten tramwaj zostanie zastąpiony autobusami. Jest to spowodowane renowacją mostu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama