Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama

Rekordowy prawdziwek znaleziony pod Boczowem. Ważył 4,6 kg

Zbieranie grzybów to jedna z bardziej ulubionych form aktywnego wypoczynku wśród Polaków. Tegoroczna jesień sprzyja dobrym zbiorom, a internauci regularnie podsyłają do naszej redakcji zdjęcia znalezionych okazów. Jednemu z nich dopisało wyjątkowe szczęście – zebrał borowika ważącego 4,6 kg.

borownik rekordowy

Rekordowego prawdziwka wypatrzył w leśnej ostępach pan Stanisław, doświadczony grzybiarz mieszkający w Wystoku koło Boczowa. Zdjęcie prezentujące borowika przesłała do naszej redakcji jego krewna. Fotka bardzo spodobało się internautom, w ciągu niespełna dwóch dni zebrała ponad tysiąc lajków, padło mnóstwo komentarzy.

Trudno się dziwić, bo prawdziwek wygląda imponująco! Przyznamy się - tak ogromnego grzyba jeszcze w życiu nie wiedzieliśmy. Co ciekawe, często zdarza się, że duże okazy bywają robaczywe, ale ten był zdrowy. Panu Stanisławowi gratulujemy i podziwiamy dobre oko.

Chyba można powiedzieć, że mamy już króla tegorocznego grzybobrania! Czy ktoś go zdetronizuje? Czekamy na Wasze zdjęcia. Przesyłajcie efekty Waszych zbiorów. Piszcie na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub za pośrednictwem Facebooka.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama