Słubice: 14 grudnia 2017   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Będą protestować przeciw zmianom ustrojowym

Lawina protestów, która przetacza się przez całą Polskę, dotarła także do Słubic. Lokalni przedstawiciele partii politycznych i działacze społeczni postanowili wyrazić swój sprzeciw wobec proponowanych przez rząd zmian w sądownictwie.

Sąd Słubice

Pod hasłem "stanowcze NIE dla zmiany ustroju Polski" spotkają się 20 lipca przed siedzibą słubickiego sądu. W gronie protestujących będą m.in.: Bernard Łysiak (partia Razem), Leopold Owsiak (PSL), Leszek Bajon (PO), Mariusz Dubacki (Nowoczesna), Robert Wlodek (SLD), Amelia Szołtun (Stowarzyszenie Wspólnie dla Samorządu) i Natalia Żwirek (organizatorka protestu kobiet w Słubicach).

Wydarzenie ma charakter otwarty, a organizatorzy do udziału w akcji zapraszają wszystkich mieszkańców Słubic i okolic.

- Pokażmy swój sprzeciw, stańmy w obronie państwa prawa, zademonstrujmy nasze poparcie dla demokratycznych wartości! Niech przesłaniem naszego spotkania będą słowa Wandy Traczyk-Stawskiej, uczestniczki Powstania Warszawskiego: "Bądźcie mądrzy i walczcie, ale bez broni" - napisali w otwartym przesłaniu.

Protest rozpocznie się o godz. 19.00 i potrwa do około 20.30. Więcej o akcji na facebookowej stronie wydarzenia - ZOBACZ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się wystrój świąteczny Słubic?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama