Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Będą protestować przeciw zmianom ustrojowym

Lawina protestów, która przetacza się przez całą Polskę, dotarła także do Słubic. Lokalni przedstawiciele partii politycznych i działacze społeczni postanowili wyrazić swój sprzeciw wobec proponowanych przez rząd zmian w sądownictwie.

Sąd Słubice

Pod hasłem "stanowcze NIE dla zmiany ustroju Polski" spotkają się 20 lipca przed siedzibą słubickiego sądu. W gronie protestujących będą m.in.: Bernard Łysiak (partia Razem), Leopold Owsiak (PSL), Leszek Bajon (PO), Mariusz Dubacki (Nowoczesna), Robert Wlodek (SLD), Amelia Szołtun (Stowarzyszenie Wspólnie dla Samorządu) i Natalia Żwirek (organizatorka protestu kobiet w Słubicach).

Wydarzenie ma charakter otwarty, a organizatorzy do udziału w akcji zapraszają wszystkich mieszkańców Słubic i okolic.

- Pokażmy swój sprzeciw, stańmy w obronie państwa prawa, zademonstrujmy nasze poparcie dla demokratycznych wartości! Niech przesłaniem naszego spotkania będą słowa Wandy Traczyk-Stawskiej, uczestniczki Powstania Warszawskiego: "Bądźcie mądrzy i walczcie, ale bez broni" - napisali w otwartym przesłaniu.

Protest rozpocznie się o godz. 19.00 i potrwa do około 20.30. Więcej o akcji na facebookowej stronie wydarzenia - ZOBACZ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama