Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Na czas Święta Hanzy autobus pojedzie inaczej

Od 14 do 16 lipca na terenie Słubic i Frankfurtu odbedzie się coroczne Miejskie Święto Hanzy. Impreza to nie tylko moc rozrywki, ale także poważne zmiany w organizacji ruchu drogowego, w tym zmiany w rozkładzie jazdy autobusu komunikacji transgranicznej.

autobus Słubice
Autobus linii nr 983 (fot. archiwum)

O samych zmianach w organizacji ruchu na ulicach przylegających do granicy i zamknięciu samego mostu, pisaliśmy szczegółowo w czerwcu (ZOBACZ). Dziś czas na więcej informacji na temat kursowania autobusu linii 983.

14 lipca ze względu na zamkniecie mostu autobus nie będzie jeździć już po godz. 9. Ostatnie kursy odbędą się: z dworca we Frankfurcie o godz. 8.15 oraz z Placu Bohaterów o godz. 8.35. W sobotę i niedzielę autobus będzie już jeździć wg normalnego rozkładu z jednym zastrzeżeniem. Autobus nie będzie obsługiwał przystanku "Plac Frankfurcki". Ostatnim przystankiem przed granicą będzie przystanek "Plac Bohaterów".

Dodatkowo, na czas trwania Miejskiego Święta Hanzy, zostanie przedłużony czas kursowania linii autobusowych 980, 981 oraz linii tramwajowych 1, 2, 4 na terenie Frankfurtu. Pojazdy na tych liniach będą jeździły jeszcze po północy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama