Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
reklama
reklama

Granica ubezpieczeń - nowy dział na Słubice24

W dzisiejszych czasach ubezpieczenia dotyczą praktycznie każdego aspektu na naszego życia. Ubezpieczamy samochód, dom, zdrowie czy majątek firmy. Jak mądrze się ubezpieczyć i na co zwracać uwagę w gąszczu formularzy, opowie czytelnikom portalu Słubice24 doradca ubezpieczeniowy Mateusz Bukowski.

ubezpieczenie dzieci
Jedziesz na wakacje? Pomyśl o odpowiednim ubezpieczeniu

Mateusz Bukowski to doświadczony doradca doskonale wszystkim znanej firmy PZU, która od od lat ubezpiecza tysiące Polaków. Na co dzień spotkać go można w siedzibie firmy w Słubicach przy ul. Kopernika 13. Swoją wiedzą postanowił podzielić się z czytelnikami Słubice24.

W kolejnych publikacjach na naszej stronie w prosty i zrozumiały sposób opowie o rozmaitych aspektach ubezpieczeń. Przedstawi praktyczne porady, będzie edukować, podpowiadać na co zwracać uwagę nie tylko przy podpisywaniu umowy ubezpieczeniowej, ale także w codziennym życiu.

Na pierwszy ogień idzie temat wyjątkowo na czasie, czyli nasze wakacyjne wypady. W publikacji pt. "Wojażer, czyli o czym pamiętać ruszając zagranicę", Mateusz Bukowski przedstawia kilka zasad, które warto poznać przed udaniem się w zagraniczną podróż. Dzięki nim przebiegnie ona spokojnie i bezpiecznie. Zapraszamy do lektury.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zapraszamy do współtworzenia działu "Granica ubezpieczeń". Jeśli macie pytania lub są tematy o których chcielibyście przeczytać w następnych publikacjach, piszcie w komentarzach i na forum. Nasz ekspert jest do Waszej dyspozycji.

Więcej informacji także na stronie www.ubezpieczeniaslubice.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama