Słubice: 19 października 2018   |   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
reklama
reklama

Sprawdź czy wszystko gra i zbadaj się w DIAGNOSTYCE

Trwa kampania profilaktyczna DIAGNOSTYKI dla kobiet i mężczyzn. W specjalnie obniżonych cenach będzie można wykonać pakiet profilaktycznych badań, które pomogą określić stan naszego zdrowia. Badania można wykonać także w Słubicach.

diagnostyka czy_gra

„Czy wszystko gra?” to kampania profilaktyczna DIAGNOSTYKI skierowana przede wszystkim do aktywnych na różnych polach życiowych kobiet i mężczyzn. Zapracowanych, obciążonych obowiązkami, zajętych opieką nad rodziną i dziećmi, często nie zwracających uwagi na swoje zdrowie.

- Co prawda nasz organizm jest najbardziej wydajny gdy jesteśmy młodzi, jednak brak równowagi pomiędzy pracą, obowiązkami a regeneracją może skutkować alarmem ze stron naszego ciała. Nic tak nie pokazuje stanu faktycznego jak badania – wątroba, nerki, układ krążenia, poziomy hormonów, serologia infekcji są naturalnymi informatorami na temat naszego zdrowia. Warto znaleźć chwilę i sprawdzić czy wszystko gra – zachęca Danuta Kozłowska, dyrektor ds. medycznych w sieci DIAGNOSTYKA.

Zbadaj się na wiosnę

I etap kampanii ruszył w marcu tego roku i potrwa do końca maja. W tym okresie wszystkie panie w specjalnie obniżonej o ponad 50% cenie będą mogły wykonać pakiet ogólnych badań przesiewowych oraz pakiet specjalistycznych badań genetycznych, sprawdzający możliwość wystąpienia nowotworów. Kampania wiosenna potrwa do 31 maja, badania z obydwu pakietów będzie można realizować do końca czerwca. II etap akcji - dedykowany mężczyznom - ruszy jesienią tego roku.

Co znajdziemy w badaniach?

W OGÓLNO KOBIECYM  znajdzie się 15 badań profilaktycznych: morfologia krwi, OB, CRP, fibrynogen, D-dimer ilościowo, lipidogram, glukoza, ALT, GGTP, kreatynina, kwas moczowy, magnez, TSH, CA 125, CA 15-3 w specjalnej cenie 99 zł. Nieprawidłowe wyniki mogą być pierwszym sygnałem rozwoju niektórych chorób cywilizacyjnych np.: cukrzycy i miażdżycy, a także anemii oraz mogą być wskaźnikiem toczącego się stanu zapalnego, zaburzeń elektrolitowych i infekcji. Pozwalają również na ocenę ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia m.in. nadciśnienia, zawału mięśnia sercowego czy udaru mózgu. W pakiecie znajdują się także biochemiczne badania przesiewowe w kierunku markerów raka piersi, jajnika i jelita grubego oraz badania pomocne w ustaleniu przyczyn ogólnego osłabienia, nerwowości, nadpobudliwości i braku koncentracji.

Sprawdż swój kod genetyczny

Specjalnie z myślą o paniach DIAGNOSTYKA oferuje też w kampanii wiosennej możliwość wykonania panelu badań genetycznych 17 mutacji genów BRCA1, BRCA2 i pod kątem ryzyka wystąpienia raka piersi i jajników. Wśród tych genów 5 mutacji jest zalecanych do badania przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej, a pozostałe 12 rekomendowanych przez Oncogene Diagnostics, które opracowało grupę mutacji najczęściej występujących wśród Polek i Polaków.

Kod genetyczny to swoista encyklopedia wiedzy o nas. To w nim zapisane są wszystkie informacje począwszy od tego jaki mamy kolor oczu czy jaką mamy zdolność do trawienia laktozy, aż po predyspozycje do występowania chorób. Badania genetyczne są dzisiaj najintensywniej i najprężniej rozwijającą się gałęzią diagnostyki laboratoryjnej.

- Zaawansowane technologie dają nowe możliwości analizy DNA i pozwalają na precyzyjną diagnostykę. Analiza genetyczna to przyszłość nowoczesnej spersonalizowanej medycyny, a tym samym nowe, większe możliwości dla pacjentów - podsumowuje Anna Piotrowska-Mietelska, kierownik pracowni biologii molekularnej centralnego laboratorium DIAGNOSTYKI.

Komu są szczególnie polecane badania mutacji genów BRCA1, BRCA2? Ich wykonanie powinny rozważyć panie, w rodzinach których występowały nowotwory piersi i/ lub jajnika, a także kobiety stosujące antykoncepcję hormonalną lub hormonalną terapię zastępczą. Pakiet SZCZEGÓLNIE KOBIECY kosztuje w czasie kampanii 299 zł.

diagnostyka czy_gra2

Gdzie na badania w Słubicach?

Wszystkie z powyższych badań można wykonać w laboratorium DIAGNOSTYKA w Słubicach. Punkt przyjęć pacjentów mieści się w przychodni lekarskiej przy ul. Mickiewicza 6. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17. Tel. kontaktowy 95 750 8187.

Więcej o całej kampanii na stronie www.wszystkogra.diagnostyka.pl
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama