Słubice: 26 kwietnia 2018   |   Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
reklama
reklama

Sprawdź czy wszystko gra i zbadaj się w DIAGNOSTYCE

Trwa kampania profilaktyczna DIAGNOSTYKI dla kobiet i mężczyzn. W specjalnie obniżonych cenach będzie można wykonać pakiet profilaktycznych badań, które pomogą określić stan naszego zdrowia. Badania można wykonać także w Słubicach.

diagnostyka czy_gra

„Czy wszystko gra?” to kampania profilaktyczna DIAGNOSTYKI skierowana przede wszystkim do aktywnych na różnych polach życiowych kobiet i mężczyzn. Zapracowanych, obciążonych obowiązkami, zajętych opieką nad rodziną i dziećmi, często nie zwracających uwagi na swoje zdrowie.

- Co prawda nasz organizm jest najbardziej wydajny gdy jesteśmy młodzi, jednak brak równowagi pomiędzy pracą, obowiązkami a regeneracją może skutkować alarmem ze stron naszego ciała. Nic tak nie pokazuje stanu faktycznego jak badania – wątroba, nerki, układ krążenia, poziomy hormonów, serologia infekcji są naturalnymi informatorami na temat naszego zdrowia. Warto znaleźć chwilę i sprawdzić czy wszystko gra – zachęca Danuta Kozłowska, dyrektor ds. medycznych w sieci DIAGNOSTYKA.

Zbadaj się na wiosnę

I etap kampanii ruszył w marcu tego roku i potrwa do końca maja. W tym okresie wszystkie panie w specjalnie obniżonej o ponad 50% cenie będą mogły wykonać pakiet ogólnych badań przesiewowych oraz pakiet specjalistycznych badań genetycznych, sprawdzający możliwość wystąpienia nowotworów. Kampania wiosenna potrwa do 31 maja, badania z obydwu pakietów będzie można realizować do końca czerwca. II etap akcji - dedykowany mężczyznom - ruszy jesienią tego roku.

Co znajdziemy w badaniach?

W OGÓLNO KOBIECYM  znajdzie się 15 badań profilaktycznych: morfologia krwi, OB, CRP, fibrynogen, D-dimer ilościowo, lipidogram, glukoza, ALT, GGTP, kreatynina, kwas moczowy, magnez, TSH, CA 125, CA 15-3 w specjalnej cenie 99 zł. Nieprawidłowe wyniki mogą być pierwszym sygnałem rozwoju niektórych chorób cywilizacyjnych np.: cukrzycy i miażdżycy, a także anemii oraz mogą być wskaźnikiem toczącego się stanu zapalnego, zaburzeń elektrolitowych i infekcji. Pozwalają również na ocenę ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia m.in. nadciśnienia, zawału mięśnia sercowego czy udaru mózgu. W pakiecie znajdują się także biochemiczne badania przesiewowe w kierunku markerów raka piersi, jajnika i jelita grubego oraz badania pomocne w ustaleniu przyczyn ogólnego osłabienia, nerwowości, nadpobudliwości i braku koncentracji.

Sprawdż swój kod genetyczny

Specjalnie z myślą o paniach DIAGNOSTYKA oferuje też w kampanii wiosennej możliwość wykonania panelu badań genetycznych 17 mutacji genów BRCA1, BRCA2 i pod kątem ryzyka wystąpienia raka piersi i jajników. Wśród tych genów 5 mutacji jest zalecanych do badania przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej, a pozostałe 12 rekomendowanych przez Oncogene Diagnostics, które opracowało grupę mutacji najczęściej występujących wśród Polek i Polaków.

Kod genetyczny to swoista encyklopedia wiedzy o nas. To w nim zapisane są wszystkie informacje począwszy od tego jaki mamy kolor oczu czy jaką mamy zdolność do trawienia laktozy, aż po predyspozycje do występowania chorób. Badania genetyczne są dzisiaj najintensywniej i najprężniej rozwijającą się gałęzią diagnostyki laboratoryjnej.

- Zaawansowane technologie dają nowe możliwości analizy DNA i pozwalają na precyzyjną diagnostykę. Analiza genetyczna to przyszłość nowoczesnej spersonalizowanej medycyny, a tym samym nowe, większe możliwości dla pacjentów - podsumowuje Anna Piotrowska-Mietelska, kierownik pracowni biologii molekularnej centralnego laboratorium DIAGNOSTYKI.

Komu są szczególnie polecane badania mutacji genów BRCA1, BRCA2? Ich wykonanie powinny rozważyć panie, w rodzinach których występowały nowotwory piersi i/ lub jajnika, a także kobiety stosujące antykoncepcję hormonalną lub hormonalną terapię zastępczą. Pakiet SZCZEGÓLNIE KOBIECY kosztuje w czasie kampanii 299 zł.

diagnostyka czy_gra2

Gdzie na badania w Słubicach?

Wszystkie z powyższych badań można wykonać w laboratorium DIAGNOSTYKA w Słubicach. Punkt przyjęć pacjentów mieści się w przychodni lekarskiej przy ul. Mickiewicza 6. Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17. Tel. kontaktowy 95 750 8187.

Więcej o całej kampanii na stronie www.wszystkogra.diagnostyka.pl
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama