Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama
reklama

Nauczą jak udzielać pierwszej pomocy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Słubicach zaprasza na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie skierowane jest głównie do seniorów, ale inni chętni mieszkańcy Słubic też mogą wziąć w nim udział.

Kurs pierwszej pomocy
Udzialania pierwszej pomocy może nauczyć się każdy (fot. archiwum)

Nowe umiejętności będzie można nabyć już 26 kwietnia. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak udzielić pomocy potrzebującej osobie zanim pojawią się służby medyczne lub lekarz. Umiejętność poradzenia sobie w takiej sytuacji może przydać się każdemu.

Na zajęcia organizatorzy zapraszają w szczególności seniorów. Zapewniają także, że dla innych chętnych również znajdzie się miejsce. Szkolenie jest bezpłatne i odbędzie się w słubickiej bibliotece.

Termin: 26.04.2017, godz. 16.00. Miejsce: biblioteka w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama