W ubiegłym tygodniu na hali sportowej przy Gimnazjum nr 1 odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Słubicach. W turnieju wzięło udział 7 drużyn z Polski i Niemiec. Polonia Słubice uplasowała się na trzeciej pozycji.

Rywalizacja odbywała się w kategorii juniorów młodszych. Drużyny biorące udział w turnieju zostały podzielone na dwie grupy, z których dwa najlepsze zespoły awansowały do półfinałów.

Słubiccy juniorzy zajęli w swojej grupie drugie miejsce. Zwycięzcą okazał się Stahl Eisenhuttenstadt. Trzecie miejsce w grupie zajęli zawodnicy Dębu Dębno, a stawkę zamknął frankfurcki zespół Viktoria.

turniej-lzpn-bg

W spotkaniu półfinałowym zawodnicy Polonii zmierzyli się z UKP Zielona Góra. Niestety zawodnicy z UKP okazali się nieznacznie lepsi i zwyciężyli z wynikiem 1:2.

Przed finałem rozegrano mecz o trzecie miejsce. Słubiczanie po zaciętym pojedynku pokonali Perłę Cybinka 3:2. W spotkaniu o pierwsze miejsce wygrali piłkarze UKP Zielona Góra, pokonując niemiecką Stahl 1:0.

• Stahl Eisenhuttenstadt - UKP Zielona Góra 0-1
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju przygotowanej przez drużynę Dąb Dębno.