Kolejne spektakularne zwycięstwo w rozgrywkach IV Ligi Lubuskiej odniósł zespół Polonii Słubice. Słubiczanie pokonali drużynę Czarnych Browar Witnica, czyli dotychczasowego wicelidera tabeli, aż 7:0. Hat-trickiem popisał się niezawodny Robson.

Mecz od samego początku toczył się pod dyktando polonistów, jednak w pierwszym kwadransie naszym piłkarzom brakowało skuteczności. Worek z bramkami rozwiązał się tuż przed przerwą, kiedy to w przeciągu 2 minut gracze Polonii zdobyli dwa gole. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie - swoją przewagę słubiczanie udokumentowali kolejnymi pięcioma bramkami - ostatnią dołożył debiutujący w zespole były zawodnik SKP Łukarz Kozyra. Polonia Słubice zajmuje obecnie piątą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 12 punktów.

Polonia Słubice - Czarni Browar Witnica 7:0 (2:0). Bramki: Robson (3), Zieliński (2), Niedużak, Kozyra.