Polonia Słubice wygrała z Odrą Nietków 6:1

Dobra wiadomość dla kibiców „Dumy pogranicza”. Polonia Słubice wygrała z Odrą Nietków 6:1 i awansowała do 1/4 finału Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim.

Mecz odbył się 3 kwietnia w Słubicach. Poloniści jako pierwsi stracili bramkę, ale jeszcze przed przerwą zdołali wyrównać i wyjść na prowadzenie. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie spotkania, w trakcie której podopieczni trenera Andrzeja Wypycha jeszcze czterokrotnie znajdowali drogę do bramki drużyny gości.

Bramki dla Polonii zdobyli: Zanatta Joao Victor (40'), Gronostaj Rafał (45' i 56'), Stadie Daniel (58'), Świder Jakub (63'), Begier Przemysław (71'). Gola dla Odry uzyskał Igor Szymczak (14’).

Wyniki wszystkich meczów 1/8 finału

• Budowlani Murzynowo - Astroenergy Warta Gorzów Wlkp. 1:4
  • Cargovia Kargowa - ZAP Syrena Zbąszynek 1:3
  • Lechia Zielona Góra - Carina Gubin 3:2 pd.
  • MKS Czarni Browar Witnica - Stal Felgenhauer Jasień 0:4
  • Osiedle Sady Polonia Słubice - Odra Nietków 6:1
  • Pogoń Świebodzin - Solar Home Stilon Gorzów Wlkp. 0:4
  • Victoria Waluś Trans Szczaniec - Astroenergy Warta II Gorzów Wlkp. 2:5
  • Lechia II Zielona Góra - Dąb Sława-Przybyszów

Mecze 1/4 finału odbędą się 24 kwietnia. Losowanie par Lubuski Związek Piłki Nożnej zaplanował 5 kwietnia o godz. 12:30 na antenie Akademickiego Radia Index.