Słubice: 26 czerwca 2019   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

Polonia gubi pierwsze punkty

Po trzech kolejnych wygranych przyszła pierwsza porażka tej wiosny. W czwartej kolejce piłkarskiej IV Ligi Lubuskiej Polonia Słubice przegrała u siebie z Dębem Przybyszów 0:1.

Polonia Słubice

Jedyna bramkę w meczu zdobył Bartosz Skiba w 70 minucie. Goście przeważali, lepiej grali piłką i mieli więcej szans bramkowych. Poloniści, choć próbowali i się starali, to tego meczu nie zaliczą z pewnością do udanych.

Trzeba jednak pamiętać, że goście to trzecia drużyna IV ligi, która jak na razie w 4 spotkaniach rundy rewanżowej zdobyła komplet punktów. Po porażce Polonia spadła w tabeli i obecnie jest na 10 miejscu.

Polonia Słubice - Dąb Przybyszów 0:1 (0:0)

Skład: Jakub Szewieliński, Maciej Łowiecki (Mariusz Guraj 70'), Mateusz Stefanowicz, Dawid Kucharski, Irima Tebli (Przemysław Biegier 60'), Łukasz Chrostowski, Gabriel Chrostowski, Rafał Gronostaj (Gaby Franchini 75'), Eligiusz Krzeptowski (Daniel Stadie 85'), Norbert Pawłowicz, Łukasz Tabaka (Mathis Citronnelle 80'). Trener: Andrzej Wypych.

Kolejne ligowe spotkanie 13 kwietnia na wyjeździe. Polonia zagra z Czarnymi Witnica. Początek o godz. 16. A w międzyczasie czeka polonistów potyczka w pucharze. O szczegółach tego meczu poinformujemy niebawem.

Komplet wyników i tabela na stronie www.90minut.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama