Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
reklama
reklama

Tenisiści stołowi rozpoczęli rundę rewanżową w III lidze

Po dwutygodniowej przerwie zawodnicy FSL Aktywnych dla Powiatu wrócili do rozgrywek w III lidze tenisa stołowego. I poszło im całkiem dobrze: zwyciężyli w pojedynku z Jofrakudą II Świebodzin i awansowali o jedno oczko w ligowej tabeli.

FSL aktywni_swiebodzin

FSL Aktywni Słubice „na plusie” zakończyli rundę jesienną. W 11 spotkaniach zanotowali 6 zwycięstw, 4 porażki i 1 remis. I znalazło to odzwierciedlenie w ligowej tabeli - na 12 drużyn zajęli 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów.

Runda rewanżowa nie zaczęła się dobrze. 26 stycznia słubiczanie przegrali z ekipą KS Kijowianka Kije 10:8. W kolejnym meczu, 8 lutego, ich przeciwnikami była Jofrakuda II Świebodzin. Rywale zajmowali 12 miejsce w tabeli, tak więc ekipa ze Słubic szykowała się na zwycięstwo. I tak się stało.

Mamy to..... raczej zgodnie z planem pokonaliśmy naszych kolegów z drugiej drużyny Jofrakuda Świebodzin 10:3 – relacjonuje Rober Tomczak. Słubiczanie dzięki ostatniemu zwycięstwu przesunęli się na 6 miejsce.

Kolejne spotkanie już niedługo – 16 lutego FSL Aktywni zagrają u siebie z UKS Witniczaninem Witnica, którzy są tuż przed nimi w ligowej tabeli. Początek spotkania o godz. 17:30 w sali  Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej 1. Zapraszamy do kibicowania!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama