Słubice: 18 czerwca 2019   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Ferie na sportowo z SOSiR-em

Jak co roku Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla uczniów sportowe propozycje na ferie. Nie ma co siedzieć przed komputerem lub telewizorem!

Lodowisko Słubice

Ferie zaczynają się już w przyszłym tygodniu. W przerwie od zajęć w szkole, która potrwa od 14 do 25 stycznia, SOSiR we współpracy z gminą Słubice zaprasza do aktywności sportowej. Ma kilka propozycji.

Zajęcia na hali sportowe

Po pierwsze, można przyjść na halę sportową przy ul. Piłsudskiego. Zajęcia sportowo-rekreacyjne, grupowe i indywidualne są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Odbywać się będą przez 2 tygodnie ferii od poniedziałku do piątku w godz. 10-14.

Darmowe lodowisko

Po drugie, na odpoczywających uczniów czeka lodowisko. Dla tych z gminy Słubice bezpłatne jest wypożyczenie łyżew i wejście na lodowisko w czasie dwóch tercji: 11-12.30 i 17-18.30 (14-27.01). Żeby skorzystać z darmowego wejścia należy pokazać legitymację szkolną lub dowód osobisty.

Turniej tenisa stołowego

Po trzecie, w czasie ferii można będzie wziąć udział w turnieju tenisa stołowego. Sprawdzić się będzie mógł każdy, turniej jest otwarty dla wszystkich chętnych. Przewidziano kilka kategorii: dziewczęta, chłopcy do lat 10 i w wieku 10-16. Zawody odbędą się 18 stycznia o godz. 10 w sali gimnastycznej na stadionie SOSiR.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama